Tesisatçı 491 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilkent yerden ısıtma tesisat temizliği, Yeşilknet petek temizliği firması doğalgaz tesisat bakımı için gerekli makinelere sahiptir. Yeşilkent tesisatçı servisi hem yerden ısıtma tesisat temizliğini hem petek temizliğini hem de petek toz temizliğini yapar. Yeşilkent petek temizleme ile tek elden hizmet alın hem maliyet düşük olsun hem de muhatabınız tek olsun.

Yeşilkent yerden ısıtma tesisat temizliği

Bu sistemin temizliği normal petek temizleme cihazı ile yapılmaz. Yaşam alanlarınızın ısınmasında yeden ısıtma tesisatı kullanıyorsanız, Yeşilkent yerden ısıtma tesisat temizliği yapan servisimizden yıllık temizlik hizmeti alarak ısı performansını artırabilirsiniz.

Yeşilkent yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilkent yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Düşük sıcaklıkta çalışan bu sistemdeki çamurlaşma hızı daha yüksek olduğundan, yerden ısıtma tesisatının her sene temizlenmeye ihtiyacı olur. Olası tıkanıklıkların önlenmesi, ısı kaybının önlenmesi, yakıt tasarrufu sağlayarak ısınmak için yerden ısıtma tesisatı mutlaka her yıl temizlenmelidir. Yeşilkent yerden ısıtma tesisat temizleme hizmeti veren firmamız bu sistemin temizliğinde  özel üretilmiş olan bir cihaz kullanır. Normal peteklerin temizlendiği cihazla yapılan bir temizlik bu sistem için yetersiz kalır.

Bildiğiniz petek temizleme cihazından farklı olan bu cihaz ilaç kullanmadan sadece hava ve basınçlı su yardımıyla yerden ısıtma tesisatını temizler. Bu hizmet sırasında kullanılan koruyucu kimyasal ise firmamızın uygun ücretle uyguladığı bir hizmettir. Bunu tesisatın içindeki çamurlaşmanın azalması, ısı kaybının önlenmesi, daha kaliteli ısınmanızı sağlamak için yapıyoruz.

Alttan ısıtma Temizliği Hangi Cihazla Yapılmalıdır?

Çoğu zaman karşılaştığımız bir durumu burada paylaşmak isterim. Bu sistemin temizliğini yaptıracak vatandaş öncelikle doğal olarak fiyat araştırması yapar. Vatandaş fiyat araştırması yaparken çok kapsamlı soru sormaz. Merhaba yerden ısıtma tesisat temizliğini yaptıracağım yapıyor musunuz ve kaça yapıyorsunuz. Aldığı cevaplara göre kararını verir. Yerden ısıtma tesisatı temizliği cihazının normal petek temizleme cihazından farklı olduğunu vatandaş bilmez. Bu anlamda daha ucuz fiyat veren kim ise ona temizliği yaptırırım düşüncesi yanlış olup, sadece fiyata bakıp karar vermek çok sağlıklı olmayacağından bu noktaya dikkat çekmek istedim.

Yeşilkent yerden ısıtma tesisat temizliği için hemen servisimizden randevunuzu alabilirsiniz. Kısa sürede tesisatınızı temizler, kış hazırlıklarınızı tamamlarız. Yaşam alanlarınızı dengeli bir şekilde ısıtmak için her yıl bu temizliği almayı ihmal etmeyin.

Benzer Gönderiler: