Tesisatçı 432 kez görüntülendi

Yangın hattında su kaçak bulma servisi

 Çok katlı ya da çok daireli binalarda bulunması zorunlu olan ve olası bir yangın durumunda yangına otomatik ya da bir düşme yardımı ile müdahale edilmesini sağlayan tesisatlara yangın hattı denilmektedir. Yangın hattı, birbirine bağlı sıcağa ve başka etkenlere karşı dayanıklı su borularının binanın her katını kaplaması ile oluşturulmuş bir su sistemidir.

Her ne kadar dayanıklı borulardan oluşturulmuş olsa da zaman zaman bu tesisatlarda da yangın hattında su kaçağı sorunu ile karşılaşılmaktadır.Yangın hattında meydana gelen su kaçaklarında cihazla kırmadan tespit ediyoruz.

 Binalarda yangın çıkması durumunda hayat kurtarıcı özelliğe sahip olan yangın hattında su kaçağı olması ihmal edilmemesi gereken bir sorundur. Bu tür sorunların hemen tespit edilip gerekli onarımın yapılması sağlanmalıdır. Aksi halde küçücük bir su sızıntısı olarak başlayan su kaçakları zaman içerisinde büyüyerek tüm yangın hattını etkileyecek düzeye ulaşabilir. Bu durumda tüm yangın hattı tesisatının yenilenmesi gerekebilir.

Büyük alış veriş merkezlerinde,benzin istasyonlarında,okullarda,iş hanlarında,hastanelerde daha çok sayılabilecek alanlarda yasal zorunluluk olan yangın hattı önemli bir tesisat,önemli bir emniyettir.Yangın hattında su kaçağı oluşması durumunda geniş alandan behsettiğimiz bir gerçektir..

Yangın Hattında Su Kaçağı Bulma servisi

Yangın hattında su kaçağı servisi

Zemin altında ki yangın hattında su kaçağını bulma her tesisatçının yapabileceği bir uygulama değildir.Özellikle bu konuda hizmet verebilemek için yeterli cihaz olması gerekir.Diğer taraftan da bu cihazı kullanabilecek tecrübeli bir tesisatçı şarttır

Yangın hattında meydana gelen su kaçağının tespit ve tamiri diğer su kaçağı tespitlerine göre daha basittir. Bu hatlarda tesisat bina içinden kurulduğu için sızıntı olan bölge göz ile tespit edilebilir. Tespit işleminden sonra her hangi bir kırma işlemi yapılmadan tamire geçilmesi ve tamir alanının geniş olması özellikleri ile de diğer su kaçaklarından ayrılan yangın hattı su kaçaklarında da yine profesyonel firmalara güvenmek gerekir.

Su kaçağını bulup tamir ediyoruz.

Yangın hattında su kaçağı

 Uzmanlar Tesisat, yangın hattı su kaçaklarında da garantili hizmet vermektedir. İşlerinde deneyimli su kaçağı uzmanları ile hizmet veren firmamız, yangın hattı tesisatlarında çatlama, kırılma ya da gevşeme sonucu ortaya çıkan su kaçaklarının tamirlerinde en hızlı ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Hayati önem taşıyan yangın hattında meydana gelen su kaçaklarında da bize güvenip iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Yangın Hattında Su Kaçağı bulma hizmetini tecrübeli çalışanlar ve teknolojik cihazlar ile sunuyoruz.