Tesisatçı 374 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Uzman Tesisatçı Videoları izlediğinizde somut olarak uygulamayı gördüğünüz için kafanız daha net olur. Bu açıdan her tesisat çözümü için bir video izlemek karar vermeniz açısından da fikir sahibi olmanız açısından da çok daha isabetli olacaktır.

Uzman Tesisatçı Videoları

Tesisat arızalarının nasıl çözüldüğünü gösteren videolar ile bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Tesisatınız ile ilgili olan uzman videoları konusunda web sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Alanında uzman ustalarımız tarafından hazırlanmış bu videolar sayesinde tesisatınız ile ilgili olan sorunların nasıl giderileceği hakkında fikir sahibi olursunuz. Özenle hazırlanmış olan uzman videoları ile zorda kaldığınız zaman tesisatınızdaki sorunların giderilmesi noktasında ne yapmanız hakkında fikir sahibi olursunuz. Tesisatınızda olabilecek sorunlar hakkında da videolardan bilgi edinebilirsiniz.

Özellikle belli başlı ana konuların videolarını burada paylaşmak isterim, Bu hizmet konularını başlıklar halinde aşağıda liste halinde verdikten sonra her konu hakkında kısa bir yazı ve video paylaşalım.

Su kaçağı kırmadan cihazla nasıl tespit edilir ?

Su kaçak tespiti için cihaz kullanılır ve tam yer tespiti cihazla yapıldıktan sonra tamir için bulunan nokta açılarak tamirat yapılır.

-Tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo, tıkalı mutfak gibi tıkalı olan giderler ne ile nasıl açılır ?

Tıkanmış tuvalet içerisindeki yabancı cisimler tıkanıklık açma robotu ile tesisata zarar vermeden dışarı çıkarılır

-Kirlilik dolayısı ile sürekli tıkanan pimaşlar cihazla nasıl yıkanır ?

Sürekli tıkanan pimaş giderlerinde yağlanma ve kirliliğe dayalı ne varsa pimaş yıkama cihazı ile temizlenir

-Kirlenen peteklerin ısısı düştüğü zaman petek temizliği petekler sökülmeden ne ile nasıl yapılır ?

Kış geldi petekleri açtınız peteğin altı ısınmıyor. Cihaz ve kimyasal ile yapılan temizlik ile kalorifer tesisatı ve petekler temizlenerek ısı artmaktadır.

-Peteklerin ızgara araları tozlarla dolduğunda petek toz temizliği ne ile nasıl yapılır ?

Peteklerde zamanla biriken tozların temizliği ulaşamayacağınız noktalarda olduğu için kendi çabanızla temizlemek olanaksızdır. Buharlı petek toz temizleme cihazı ile petekler temizlenerek sağlıklı ısınmanız sağlanır

Uzman tesisatçı videoları ve tüm görselleri web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Yukarıda videolarını paylaştığım ana konular dışında olan diğer konularda da bizlerden yardım alabilirsiniz. Musluk tamiri nasıl yapılır, aç kapa musluk tamiri nasıl olur, batarya nasıl değiştirilir, musluk contası nasıl değiştirilir, sifon değişimi nasıl yapılır tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: