Tesisatçı 346 kez görüntülendi

Üsküdar tesisatçı – Tecrübeli ustalar ve profesyonel cihazlar ile garantili tesisat hizmetleri sunuyoruz

Üsküdar tesisatçı servisi olarak farkındalık oluşturma adına hep şunu söylüyoruz; su damlatan bir musluğu bile önemsemek gerekir. Damla damla akan suyun zararı düşündüğünüzden fazla olur. Diğer taraftan tesisatta damla kadar küçük sızma bile olsa buda ciddi zarar vericidir. Bu durumda hem su sarfiyatınız yükselir, hem de damlayan suyun evinize zarar verme riski artar. Dolapları kabartır, evinizde duvarlarda rutubete neden olabilir. Siz su damlatan musluğu tamir ettirmeyi ihmal ettikçe, tesisatta sızan suyun tespitini ve tamirini yaptırmadıkça su evinize zarar vermeye devam eder. Üsküdar su tesisatçısı ustaları musluk tamiri , klozet tamiri, sifon tamiri, rezervuar tamiri gibi tesisat tamiri konusunda sizlere profesyonel hizmet verir. Herhangi bir zarara uğramamak için Üsküdar tesisatçısı ustasını çağırmalısınız.

Tesisatta büyük iş küçük iş demeden her türlü arızanın tamir edilmesinde, tesisat bakım ve montaj işlerinde, Üsküdar tesisat tamir servisimiz güncel yöntemlerle hizmet verir. Musluk tamiri yaparken, klozet sifonu tamiri yaparken, klozet musluğu tamiri sırasında, rezervuar tamiri için modern alet ve cihazlar kullanılır. Üsküdar tesisatçı servis olarak alanında uzman ve deneyimli ustalarımızla hizmet veriyoruz. İşinin ehli ustalarımız arızaları kısa sürede tamir eder.  TSE kalite belgesine sahip olan tesisat malzemeleri kullanarak, tesisatınızı işlev görür hale getiririz.

Bu hizmetleri bütün tesisatçılardan alma imkanınız vardır. Fakat zemin altında kalan görünmeyen kısımlarda meydan gelecek arızaların çözülmesi noktasında profesyonel cihazlar gereklidir. Bu cihazlar olmadan arızayı bulmak kırma dökme yapmadan olmayacaktır. Bu da evde oluşan su kaçağını bula dek  her yer kırılabilir anlamına gelir. Bu tarz bir hizmet anlayışı bizleri endişelendirir. Üsküdar tesisatçı servisi su kaçağı olsun, tıkanıklık olsun bu tarz tesisat arızalarını da cihazla çözer.

Üsküdar tesisatçı

Diğer taraftan tesisatçı servisimiz ile tesisatta oluşan tıkanıklığı robotla açarak sizi büyük dertten etrafı kırmadan kurtarıyoruz. Kış geldiğinde ısınmayan peteklerin ve kalorifer tesisatının temizliğini cihaz ve kimyasal ile yaparak kışı sıcak geçirmenizi sağlıyoruz. Farklı bir hizmet olan pimaş gider yıkama hizmetini de pimaş yıkama cihazı ile yapmaktayız.

Üsküdar tesisatçı servisi olarak sunduğumuz diğer tesisat hizmetlerimiz