Tesisatçı 224 kez görüntülendi

Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği – Cihazlarla sunulan tesisat temizliği ısınmanızda önemli etkendir

Yerden ısıtma tesisatı hem kullanımı kolaylığı sağlaması, hem de ısınmada dengeyi sağlaması açısından daha fazla kullanılır hale gelmiştir. Yaşam alanlarında büyük küçük her yerin aynı derecede ısınmasını sağlayan yerden ısıtma tesisatının her sene temizliğe ihtiyacı vardır. Bunun nedeni diğer tesisata göre daha düşük sıcaklıkta çalışması ve bu yüzden de çamurlaşmanın hızla olmasındandır. Temizlik hizmeti için Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yerden ısıtma için özel üretilmiş bir cihazla ilaçsız su ve hava kullanılarak tesisatın temizlenmesini sağlamalısınız.

Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği yapan firmamız bu özel cihazı tesisata bağlar. Tesisata bir dakikada bir kaç defa hava verilerek aşırı tıkalı olan yer bu şekilde açılır. Bu etkiyle tesisatta biriken çamur tabakaları hareketlendirilir. Daha sonra da cihaz tarafından basınçlı su verilerek çamur tabakaları tamamen temizlenir. Cihazla temizlik yapılırken de atıklar cihaz filtresi yardımıyla tutulup tesisat dışına atılır. Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizleme firmamızın hizmeti bununla bitmiyor. Ek ücret olmadan tesisat koruyucu kimyasal yerden ısıtma sistemine veriliyor. Bu sayede çamurlaşma azaltılıyor ve ısınmanızın önündeki engellerde kaldırılmış oluyor.

 Koruyucu kimyasal tesisata zarar vermeden zamana ve kullanıma bağlı oluşan çamur tortu ve korozyon oluşumunu önleyerek sistemin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu sayede sistem sıcaklık kesintisi yaşatmadan sağlıklı çalışarak faturanın da düşük gelmesinde önemli rol oynar.