Tesisatçı 598 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği servisi erden ısıtma sistem temizliği için gerekli makinelere sahiptir. Kalorifer radyatör temizliği için kullanılan cihaz yerden ısıtma temizliği için yeterli olmayabilir.

Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Cihazlarla sunulan tesisat temizliği ısınmanızda önemli etkendir. Yerden ısıtma tesisatı hem kullanımı kolaylığı sağlaması, hem de ısınmada dengeyi sağlaması açısından daha fazla kullanılır hale gelmiştir. Yaşam alanlarında büyük küçük her yerin aynı derecede ısınmasını sağlayan yerden ısıtma tesisatının her sene temizliğe ihtiyacı vardır. Bunun nedeni diğer tesisata göre daha düşük sıcaklıkta çalışması ve bu yüzden de çamurlaşmanın hızla olmasındandır. Temizlik hizmeti için Ümraniye yerden ısıtma temizliği servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yerden ısıtma için özel üretilmiş bir cihazla ilaçsız su ve hava kullanılarak tesisatın temizlenmesini sağlamalısınız.

Ümraniye yerden ısıtma kalorifer tesisat temizliği yapan firmamız bu özel cihazı tesisata bağlar. Tesisata bir dakikada bir kaç defa hava verilerek aşırı tıkalı olan yer bu şekilde açılır. Bu etkiyle tesisatta biriken çamur tabakaları hareketlendirilir. Daha sonra da cihaz tarafından basınçlı su verilerek çamur tabakaları tamamen temizlenir. Cihazla temizlik yapılırken de atıklar cihaz filtresi yardımıyla tutulup tesisat dışına atılır. Ümraniye yerden ısıtma tesisat temizleme firmamızın hizmeti bununla bitmiyor. Cüzi ücret alarak tesisat koruyucu kimyasal yerden ısıtma sistemine veriliyor. Bu sayede çamurlaşma azaltılıyor ve ısınmanızın önündeki engellerde kaldırılmış oluyor.

Yerden ısıtma Kimyasalı Sistem için gerekli mi?

Koruyucu kimyasal tesisata zarar vermeden zamana ve kullanıma bağlı oluşan çamur tortu ve korozyon oluşumunu önleyerek sistemin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu sayede sistem sıcaklık kesintisi yaşatmadan sağlıklı çalışarak faturanın da düşük gelmesinde önemli rol oynar. Koruyucu kimyasalın yerden ısıtma sistemine dahil edilmesi elbette zorunlu değildir. Ancak alttan ısınmak için döşenen boruların uzunluğu fazla olduğu için çamurlaşma hızlı olmasın diye konursa faydası olur. Bu pencereden bakıldığında ısınma performansının düşmemesi için tavsiye edilir. Eğer bu kimyasal sisteme konmaz ise belki biraz daha erken kirlenme yaşanır.

Benzer Gönderiler: