Tesisatçı 684 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Trotec marka su kaçak cihazı, su kaçağı tespit aleti ya da akustik su bulma cihazı ile noktasal su sızıntısı tespiti yapıyoruz.  En iyi su kaçağı cihazı Trotec ld6000 ile bir çok alanda su sızıntısını nokta atışı bulup anında tamiratın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Su tesisatı kaçaklarında iyi sonuç alabileceğiniz su kaçağı tespit cihazını Uzmanlar Tesisat olarak kullanıyoruz. Su kaçak tespiti cihazı ikinci el alabilirsiniz veya sıfır alabilirsiniz burada püf noktası, aldığınız cihazını fonksiyonel özellikleridir. Yani su kaçak bulma cihazını kullandığınızda su sızıntısının sesini net alabiliyor musunuz. Dış mekanda ki sesler ile tesisat su sızıntısının sesi birbirine karışıyor mu? Su kaçak tespiti yaparken su kaçak bulma cihazı ne derecede bu işi sağlıklı yapmanıza olanak sağlıyor.

Trotec marka su kaçak cihazı akustik su bulma cihazı

Trotec marka su kaçak cihazı tesisattaki su kaçak tespitini ve ek yardımcı başka bir şeye gerek duymadan su kaçak yer tespitini yapan bir cihazdır. Cihaz hassasiyeti yüksek mikrofonu, profesyonel kullanıma uygun kulaklığı, takip gazı modülü ve kaçağın yerini gösteren grafik ekranıyla, en küçük yerdeki sızıntıları bile kolayca tespit edebilir. Her türlü iç ve dış mekânda, gürültülü yerlerde su kaçak tespitini başarılı bir şekilde yapan bir cihazdır. Gürültü olması cihazın performansını düşürmekte olup su kaçağı bulma uygulamasında işinizi zorlaştıran bir etkendir.

Trotec marka su kaçak cihazı | Uzmanlar Tesisat

Trotec marka su kaçak cihazı | Uzmanlar Tesisat

Su sızıntısı bulma cihazı hassas bir kaçak tespiti yaptığı gibi, hidrojen gazı yöntemiyle basınçlı hatlarda, vanalarda, pompalarda, kaynaklarda sızdırmazlık kontrollerini kolayca yapar. Bunu yapmak için ek  parçaların temin edilmesi gereklidir. Cihazı aldıktan sonra işin nitelğine göre ek parça aldığınız takdirde iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Trotec marka  su kaçak cihazı diğer cihazlara kıyasla daha gelişmiş, donanımlı bir hizmet almanıza yardımcı oluyor. İçme suyu hattında takip gazıyla kaçak tespiti, hassas zemin mikrofonuyla dinleme yoluyla su kaçak tespiti, sızdırmazlık kontrolü, metal, ametal boru hattı tespiti gibi çeşitli alanlarda hizmet alabileceğiniz bir cihazdır. Trotec su kaçak cihazı kaçak noktası tespiti, takip gazıyla kaçak tespiti, uzun süreli dinlemelerde kayıt fonksiyonu sunar. Bu cihazı kullanan tesisatçılardan hizmet alan müşterilerde memnun kalır.

Benzer Gönderiler: