Tesisatçı 543 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği, Topkapı petek bakımı servisi ile alttan ısıtma sistem temizliği cihazla yapılır. Yerden ısıtma temizliği için özellikle basıncı yüksek makine kullanılmalı ve test edilmiş bilinen ilaç kullanılmalıdır. Alttan ısıtma sistem ısısı düşük olup bir de boru uzunluğu uzun olduğu için çamurlaşma ve tıkanıklık çabuk oluşur. Her yıl yaptırılacak yerden ısıtma boru temizliği ile bunun önüne geçilir ve ısınma performansı artırılır. Hat uzun olduğu için tesisattaki tıkanıklık nedeni ile sıcak su sirkülasyonu yavaşlar. Bu durumda çoğu yerde ısınma düştüğü için ev soğuyacaktır.

Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Tecrübeli tesisatçı servisimiz basınç değeri yüksek cihazla tesisat temizliği yapar. Topkapı alttan ısıtma tesisat temizliği servisi olarak biz şunu ifade edelim; Yerden ısıtma tesisatı borularında daha hızlı çamurlaşma olur. Bunun sebebi sistemin daha düşük sıcaklıkta çalışmasıdır. Bu nedenle uzmanlar her sene yerden ısıtma tesisatında temizlik yapılmasını uygun görürler.

Aslında buna  tamamen bir ihtiyaç gözü ile bakabiliriz. Bu sistemin temizliği yapılmadığı takdirde ısınma sorunları yaşanır. Topkapı alttan ısıtma temizliği servisimiz sizlere bu konuda yardımcı olur. Yerden ısıtma tesisatını kullanmayı tercih edenlerin en önemli sebebi evde dengeli bir ısınmayı sağladığı için ve hacimsel katkı sağladığı içindir.

Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Her odada ısı aynı seviyede olacağından evde homojen ısınma gerçekleşmiş olur. Eğer tesisatta tıkanıklık oluşursa, sorunun olduğu yerde ısınma sorunları yaşanır. Topkapı alttan ısıtma temizliği hizmeti sunan firmamız yerden ısıtma tesisat temizliği için üretilmiş bir cihazla, kimyasalla hizmet vermektedir. Bu temizlik bilinen petek temizliğinden farklı yapılır. Hem yapılışı hem de kullanılan cihaz ve kimyasal uygulama farklılık gösterir.

Cihazla yerden ısıtma tesisatı temizliğinde ilaç kullanılmadan su ve hava kullanılarak temizlik yapılır. Kimyasal kullanımı her iki temizlikte kullanılsa da, burada tamamen tesisat koruyucu kimyasal temizlik işlemi bitince sisteme ilave edilir. Buda verilen hizmet kapsamında olup temizlik sonrası tesisatta kirlenmeyi, çamurlaşmayı geciktirici etki yaparak ve ısının daha kaliteli olmasını sağlamak içindir. Bu koruyucu kimyasal hizmete dahil olup ek ücret talep edilmez.

Benzer Gönderiler: