Tesisatçı 205 kez görüntülendi

Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği, petek temizliği – Tecrübeli tesisatçı servisimiz cihazla tesisat temizliği yapar

Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği, petek temizliği servisi olarak biz şunu ifade edelim; Yerden ısıtma tesisatı borularında daha hızlı çamurlaşma olur. Bunun sebebi sistemin daha düşük sıcaklıkta çalışmasıdır. Bu nedenle uzmanlar her sene yerden ısıtma tesisatında temizlik yapılmasını uygun görürler. Aslında buna  tamamen bir ihtiyaç gözü ile bakabiliriz. Bu sistemin temizliği yapılmadığı takdirde ısınma sorunları yaşanır. Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği, petek temizliği servisimiz sizlere bu konuda yardımcı olur. Yerden ısıtma tesisatını kullanmayı tercih edenlerin en önemli sebebi evde dengeli bir ısınmayı sağladığı için ve hacimsel katkı sağladığı içindir.

Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Her odada ısı aynı seviyede olacağından evde homojen ısınma gerçekleşmiş olur. Eğer tesisatta tıkanıklık oluşursa, sorunun olduğu yerde ısınma sorunları yaşanır. Topkapı yerden ısıtma tesisat temizliği, petek temizliği hizmeti sunan firmamız yerden ısıtma tesisat temizliği için üretilmiş bir cihazla, kimyasalla hizmet vermektedir. Bu temizlik bilinen petek temizliğinden farklı yapılır. Hem yapılışı hem de kullanılan cihaz ve kimyasal uygulama farklılık gösterir.

Cihazla yerden ısıtma tesisatı temizliğinde ilaç kullanılmadan su ve hava kullanılarak temizlik yapılır. Kimyasal kullanımı her iki temizlikte kullanılsa da, burada tamamen tesisat koruyucu kimyasal temizlik işlemi bitince sisteme ilave edilir. Buda verilen hizmet kapsamında olup temizlik sonrası tesisatta kirlenmeyi, çamurlaşmayı geciktirici etki yaparak ve ısının daha kaliteli olmasını sağlamak içindir. Bu koruyucu kimyasal hizmete dahil olup ek ücret talep edilmez.