Tesisatçı Tıkanıklık Açma Tıkanıklık Tıkalı Boru Tıkalı Pimaş Tıkalı Gider Tıkandı Tıkalı banyo BANYO TIKANDI tıkalı tuvalet banyo tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı 136 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı tesisat açılır mı ? Tesisat tıkandığında su tesisatı mı, pis su tesisatı mı tıkalı, buna göre uygulama yapılır

Tesisatçıların en çok zorlandığı tıkanıklık oluşumunun tadilat veya inşaat aşamasında giderlere dökülen harç atıkları ve boya atıklarıdır. Tıkalı tesisat açılır mı sorusu bu noktada ön plana çıkar. Eğer tıkanıklık oluşumu bu şekilde ise bu durumda tıkanıklığın açılması için tadilat gerekliliği ortaya çıkabilir. Çünkü, tıkanıklık açma makinesinin yayı betonlaşmış katmanları matkap gibi kırmaz. Bu açıdan çelik yayın ilerlemesini durduracak beton katmanı tıkanıklığın açılmasını olanaksız kılar.

Kanal açma makinesi ile çoğu tıkanıklık kırma dökme olmadan açılır. Tıkalı tesisat açılır mı sorusunda en önemli nokta tıkanıklığın cihazla açılıp açılmadığıdır. Eğer cihaz olmadan tıkalı tesisat açılmaya çalışılırsa sonuç olumuz olacaktır. Bir de pimaş tesisatı zarar göreceğinden tadilat yapmak durumu mecburi olacaktır.

Tıkalı tesisat açılır mı ?

Tadilat gerektiren bir durum ortaya çıksın istemiyorsanız lütfen sorunun en başından itibaren makine ile bu arızayı çözecek tesisatçı ile çalışın.  Tıkalı tesisat açılır mı sorusu için evet demek cihaz ile uygulama yapmaya bağlıdır. Cihaz ile tıkanıklık açıyorsanız bu soruya rahatlıkla evet diyebilirsiniz.

Günümüz şartlarında tesisatta oluşan sorunların çözümünde mutlaka teknolojik cihazlar ile çözüm aramak gereklidir. Aksi takdirde hem paranız gider hem de sorun çözülmez. Bu durumda zaman kaybı yaşanır ve gereksiz stres yaşarsınız. Her daim işini iyi yapan tesisatçı firma ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Geri dönüşlerde de muhatap bulmak bu şekilde mümkündür.

Yorum Yap