Tesisatçı 297 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı, zamanla tıkanan otopark giderini açmak için robotlu kameralı cihazlar kullanır. Tesisatçı otopark giderini açma yaptığında tıkanan otopark giderleri için evde kullanılan pompayı elbette kullanamaz. Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı profesyonel makineler kullanmalı ve otopark giderleri suyu çekmiyorsa bu sorunu profesyonel yöntemle çözmelidir. Tıkanıklık açma cihazla gidere zarar verilmeden  uzman tesisatçı tarafından açılır.

Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı 

Otopark giderinden suyun gitmemesi halinde, tıkanıklıktan bahsedilebilir. Tıkanan pimaş gideri açan firmanın yardımıyla bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Yeni yöntemlerle robot yardımıyla tıkanmış otopark gideri açılabilir. Otopark alanında bulunan giderlerde tıkanıklık sorunu her zaman yaşanabilir. Özellikle yağmur yüzünden giderlerde tıkanma sorunu oluşabilir. Izgaralardan suyun gitmemesi, hatta suyun geriye gelmesi tıkanıklığın önemli bir göstergesidir. Otopark giderindeki tıkanıklığın açılması için, tıkanmış otopark pimaşını açan firma ustası size yardımcı olacaktır.

Ustalar tıkanmış otopark giderini kameralı cihazla görüntüleyerek tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit eder. Bundan sonraki çalışmalar tıkalı otopark giderinin açılması için, robotla yapılacak pratik uygulama ile yapılır. Tıkanmış gider borusunu açan tesisatçı firma kameralı yöntemle, robotla zahmetsiz şekilde tıkanıklığı açacaktır. Otopark giderinin tamamen açılmasından sonra, su birikme sorunları da ortadan kalkar. Sıkça otopark gideri tıkanıklığından yakınan binalar bu alanda deneyimli bir tesisatçı çağırmalıdır. Yapılan değerlendirmelerden sonra tıkalı otopark gideri açan firma modern cihazlarla sizlere yardımcı olacaktır. Otopark gideriyle ilgili olan tıkanıklık sorunlarına kesin çözüm sunulacaktır.

Bu durumlarda pimaşların aşırı kirlenmesi ve bir tabaka oluşması halinde pimaş yıkama makinesi ile pimaş gider tesisatı tamamen yıkanır. Bu durumda sürekli tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilerek her daim zaman kaybının yaşanmasının da önüne geçilir.

Tıkalı Otopark Pimaş Boruları Yıkama

Sürekli tıkanan otopark pimaş borularında bu sorunu ortadan kaldırmak için basınçlı pimaş yıkama makinesi ile pimaş boruları yıkatılmalıdır. Basınçlı su sayesinde pimaş boru iç yüzeylerini çevreleyen tabaka temizlenir ve pimaş boru çapı genişler. Pimaş iç yüzeyi pürüzsüze yakın olacağı için her atık burada tutunma şansı bulmaz. Pimaş yıkama yaptırdıktan sonrada yda bir defa bakım için kimyasal kullandığınızda uzun süreli tıkanıklık yaşanmaz.

Benzer Gönderiler: