Tesisatçı 465 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tekstilkent yerden ısıtma tesisat temizliği, yerden ısıtma sistem temizliği yapılırken ilaçlı makineli temizlik yapılmalıdır. Tesisatta oluşan çamurlaşma ve kirlilik cihazla temizlendiğinde fayda görülebilir. Tekstilkent tesisatçı bakımı yaparken teknolojiden uzak gelişigüzel bir temizlik yaptığında eksik kalan bir şeyler oluyor. Yerden ısıtma tesisat temizleme işinde özellikle cihaz basıncı iyi olmalıdır. Normal petek temizleme cihazı ile yerden ısıtma sistem temizliği yapılacak olur ise istenilen düzeyde temizlikten bahsedilemez. Bu açıdan yerden ısıtma boru temizliği yaptıracağınız zaman hava ve su ile basınç yapılabilecek bir cihaz olup olmadığını da sorun.

Tekstilkent yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tekstilkent yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tekstilkent yerden ısıtma tesisat temizliği

Tekstilkent yerden ısıtma tesisat temizliği olarak önerimiz; yerden ısıtma tesisatı kullanıyorsanız mutlaka her yıl tesisatı temizletmelisiniz. Çünkü bu sistemdeki çamurlaşma hızı fazladır. Yani tesisatın tıkanma olasılığı yüksek olur. Yine sıcak suyun dolaşımda olduğu tesisatta kireçlenme etkisi de vardır. Bununla da kalmaz sıcaklık düşük olduğu içinde bakteri üremesi daha fazladır. Bunlar yerden ısıtma tesisatının ve kapalı devre çalışan sistemlerin dezavantajlarıdır. ,

Ancak faydaları fazla olduğu için, kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu konuda Tekstilkent alttan ısıtma boru temizliği servisimizden temizlik hizmeti alabilirsiniz. Siz yerden ısıtma tesisatı temizliğini düzenli yaptırırsanız, ısınmada kesinti olmaz ve beklenmedik zamanda arıza ile karşılaşmazsınız. Diğer taraftan ısınma performansı yüksek olacak fatura ise düşük olacaktır.

Yerden ısıtma Sistem Temizliği Basınçlı Makine ile Yapılmalıdır

Tekstilkent yerden ısıtma temizliği yapan firmamız bu hizmette normal petek temizleme yapılırken kullanılan cihaz ile temizlik yapmaz. Bu sistemin temizliğinde kullanılan özel bir cihaz kullanır. Bu cihaz sadece yerden ısıtma için hava ve su ile temizlik yapma imkanı sunan cihazdır. Petek temizleme cihazıyla aynı cihaz  değildir. Temizlikte ilaç kullanılmaz hava ve basınçlı su ile temizlik yapılır. Bu sayede tabakalaşmış tortular, korozyon ve çamurlşamanın yoğun olduğu yerler tamamen temizlenir.

Temizlik yapıldıktan sonra ek olarak kullanılan koruyucu kimyasalı da hizmete dâhildir. Bunun yapılması tesisattaki çamurlaşmanın azaltılması ve hissedilen ısı derecesinin yükselmesi içindir. Yani yerden ısıtma tesisatından maksimum faydayla yararlanmanızı sağlar. Sonraki temizliğe kadar bir sorun yaşamazsınız.

Benzer Gönderiler: