Tesisatçı 126 kez görüntülendi

Taksim yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği – Bu sistemin temizliği uzman tesisatçılar tarafından cihazla yapılır 

Yerden ısıtma tesisatı evinizde daha fazla kullanım alanı sunan, daha dengeli şekilde ısınmayı sağlayan daha avantajlı bir sistemdir. Oturduğunuz mekanın her bölümünün eşit şekilde ısınmasını sağlar. Bir sorun yaşandığı zaman lokal müdahale yapma olanağı verir. Bu nedenle yerden ısıtma sistemi diğer sisteme göre daha avantajlıdır. Ancak yerden ısıtma tesisatı her sene temizlenmelidir. Bunun nedeni tesisattaki çamurlaşmanın daha fazla olması ve tıkanıklık yaşanma olasılığının daha yüksek olmasıdır. Eğer temizlik her sene yapılırsa, böyle bir sorun da yaşanmaz. Taksim yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği yapan firmamızdan her zaman temizlik hizmeti alabilirsiniz. Uygun bir zamanınızda konforlu şekilde hizmet veririz.

Taksim yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Taksim yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği yapan ustalarımız cihazla ve kimyasalla tesisatı temizler. Bu işlem sırasında ilaçsız su ve hava kullanılır. Yerden ısıtma için üretilen cihaz çalışırken tesisata hava basılır. Bu işlem sadece bir dakika sürer. Bu sürede üç defa kısa aralıklarla hava basılır. Yerden ısıtma temizliği için basınçlı su verilerek çamur katmanları kolayca temizlenir. İşte her şey bu kadar, temizlik tamamlandı. Artık yerden ısıtma tesisatı içine koruyucu kimyasal verilerek işlem sona erdirilir. Bunun amacı çamurlaşmayı azaltmak, aynı zamanda daha iyi ısınmanızı sağlamaktır.

Periyodik olarak bakımı yapılmayan yerden ısıtma tesisatında ısı düşecek olup zaten ısı derecesi düşük olan sistemin sıcaklığı dahada düşmüş olacaktır.