Tesisatçı 666 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Taksim tesisatçı tesisat arızası bulma su tesisat tıkanıklık açma, su tesisat tamiri vb. bir çok anlamda hizmet alabileceğiniz bir adres olacaktır. Tesisatla ilgili arıza oluştuğunda, tesisatçıya bir telefon ile ulaşıp arızanın çözümünü istemez misiniz ?

Taksim tesisatçı su tesisatçısı

Taksim tesisatçı servisi ile günümüzde ki arızaların çeşitliliği artmış olmasına rağmen, cihazlarla arızaların çözümlerini sunuyoruz. Tesisatınızda arıza olduğu zaman yardım alabileceğiniz, ustaları deneyimli olan, yeni yöntemleri kullanan bir tesisatçınız varsa, tesisat tamir ve bakım işlerinde sorun yaşamazsınız. Cihaz olmadan arızanın bulunup giderilmesi çok zor olan su kaçağı tesisat sorununu cihazla tespit ettikten sonra tamirini de kısa sürede yapıyoruz. Tıkanıklık oluştuğunda robotla tıkanıklığı açıp giderleri hızlı bir şekilde tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. Bahsettiğim bu tesisat arızalarını cihaz ile tespit edip çözdüğümüz için kırma dökme yapmıyoruz. Diğer taraftan kış geldiğinde kalorifer tesisatının temizliğini, peteklerin temizliğini cihazla yaparak kışı sıcak geçirmenizi sağlıyoruz. Bu arızaların dışında aşağıda da değineceğim arızaların tamirlerini de yapıyoruz.

Taksim tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Taksim tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Kısa sürede arızalı sifon tamir edilir, musluk tamiri yapılır, rezervuar, klozet tamiri yapılır. Taksim tesisatçısı olarak semtinizde tesisat bakım, onarım ve montaj işlerini alanında uzman, deneyimli ustalarımızla yapıyoruz. Musluklar su akıtıyorsa, sifon çalışmıyorsa, klozet musluğu tamir edilmesi gerekiyorsa, rezervuar çalışmıyorsa Taksim su tesisatçısı ustasından profesyonel destek alın.

Bataryalar eskidiyse, modellerini değiştirmek istiyorsanız, TSE kalite belgesi olan yeni batarya değişimi yaparız. Contaları aşınmış su damlatan muslukları tamir ederiz, kartuş arızası olan aç kapa musluk tamiri yaparız, klozet sifonu tamiri, klozet musluğu tamiri yaparız. Taksim tesisatçı tamir servisi olarak tecrübeli ustalarımız ile  hizmet vermekteyiz. İşinin ehli, alanında uzman ustalarımız size de yardımcı olur. Tesisatınızdaki arızayı tamir etsin, tesisat bakımını yapsınlar. Tesisatınızı kullanırken sorun yaşamayın, beklemediğiniz zamanlarda arızalar yüzünden mağdur olmayın. Taksim tesisatçısı olarak semtinizde her mahalleye, sokağa hizmet vermekteyiz.

 

Tesisat hizmetlerimizi profesyonel cihazlar ve tecrübe sahibi ustalar ile sunan yetkili firmamız, bu bölgede de pratik uygulamalar ile sizi tesisat arızalarından kurtarmaktadır. Tesisat arızalarının çözümü cihazlarla sunulmakta olup, kırma dökme yapılmamaktadır. Sunulan hizmet sonrası oluşabilecek aksilikler için de hizmet sonrası iş takip birimi ile iş takibi yapılır. Taksim tesisatçı servisimiz ile yenilikçi tesisat çözümlemelerini cihazla sunmaktayız.

Taksim tesisatçı servisinin sunduğu diğer tesisat hizmetlerimiz

Benzer Gönderiler: