Tesisatçı 140 kez görüntülendi

Sultangazi yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Sultangazi yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği servisi olarak bu güne dek yerden ısıtma tesisatı kullananların memnuniyetlerine çoğu kez şahitlik ettik. Ama bir yılın sonunda tesisatınızı temizletmediğiniz zaman, kışın ısınma sorunu yaşamanız kaçınılmazdır. Yerden ısıtma tesisatında çamurlaşma daha hızlıdır. Nedeni, bu sistem daha düşük ısıda çalıştığından çamurlaşma daha yoğun ve daha hızlı olur.

Bu sistemin temizliğini ihmal ettiğiniz zaman tesisat borularında oluşan tıkanıklıklar yüzünden ısıyı gerektiği gibi iletemeyeceğinden, sizde ısınamazsınız. Yaktığınız yakıtta boşa gider. Maddi ve manevi olarak zorlanırsınız oysa bunlara hiç gerek yok. Sultangazi yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği için hemen firmamızı arayın, uygun bir zamanınız için randevunuzu alın. Yerden ısıtma tesisatınızı özel bir cihaz yardımıyla kimyasalla temizleyelim. Kışa her zamankinden daha hazırlıklı girin.

Sultangazi yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Sultangazi yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği yapan ustalarımız sisteme bağladıkları cihaz çalışırken sisteme saniyeler dahilinde  hava verilir. Kısa süren bu aşamanın ardından, basınçlı suyla içeride birikmiş olan çamur tabakaları da tamamen temizlenir. Verdiğimiz hizmet bununla sınırlı kalmıyor. Kışın tesisattaki çamurlaşma hızının azalması için koruyucu kimyasalda kullanıyoruz. Bu sayede ısınmanız kolaylaşıyor, yakıt giderleriniz azalıyor. Sultangazi yerden ısıtma temizliği petek temizliği yapan servisimiz bu koşullarda hizmet veriyor.

Sistemi iyi bildiğimiz için ve yıllardan beri bu sistemin temizliğini hava ve su ile yaptığımız için tecrübeliyiz ve işimizi iyi yapıyoruz. Kurumsal tesisat firması olarak yaptığımız temizlik kalıcı ve sağlıklı sonuçlar sunduğuna sizde şahit olun.