Tesisatçı 771 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultangazi petek dışı toz temizliği

Peteklerin zamanla tozlanmasına engel olamazsınız. Peteklerin yüzeyinde biriken tozları belirli aralıklarla temizleseniz bile, kanallarında ve ızgaralarında birikenleri kendi çabalarınızla temizleyemezsiniz. Bunun için profesyonel yardım almanız gerekir. Peteklerin cihazla temizlenmeli ve tozlardan arındırılmalıdır.

Sultangazi petek dışı toz temizliği konusunda sizlere yardımcı olabilecek firmamız cihazla ve deneyimli ustalarıyla bu hizmeti vermektedir. Petekler yapısı itibarıyla tozların birikmesine uygun alanlardır. Evinizdeki diğer eşyalar gibi onlarda tozdan, kirden etkilenir. Tozun ne kadar zararlı olduğunu sizlerde bilirsiniz. En küçük bir harekette havada uçuşmaya başlar. Kışın kaloriferi kullanmaya başladığınızda sıcaklığın etkisiyle tozlarda havada uçuşur. Bu nedenle belirli zamanlarda petek dış temizliği yaptırarak, bu zararlı etkiden korunmanız gerekir.

Sultangazi petek dışı toz temizliği konusunda oldukça deneyimli olan ustalarımız bunu kuru buhar püskürten bir cihaz yardımıyla yapar. Cihaz oldukça yüksek basınçla kuru buhar püskürten cihazı peteklere bağlar. Bu esnada petekler yerinden sökülmez. Yani petekleri yerinde temizleriz. Kuru buharla petekler tozdan temizlendiği için, kimyasalların zararlı etkilerinden de korunmuş olursunuz. Peteklerin temizleyemediğiniz ızgaraları, kanalları kuru buharla kolayca temizlenmiş olur.

Petekler bir yandan tozdan temizlenir, bir yandan ızgaralarında yerleşmiş olan mite böceklerden kurtulursunuz. Böylece evinizi de alerjenlerden korumuş olursunuz. Bu sağlıklı uygulamayı kaloriferle ısınan herkes yaptırmalıdır. Evinizde nasıl mevsim temizliği yapıyorsanız, peteklerin içinde bu temizliği ihmal etmemelisiniz.

Petek dış temizliğini cihazla yapıyoruz.

Sultangazi petek toz temizliği servisi

Petek dış temizliği hızla yayılan hizmetlerden biri haline gelmiştir. Evinde peteklerini bu şekilde temizletenler, yeniden yaptırmayı ihmal etmiyor. Çünkü temizlikten sonra aradaki farkı rahatlıkla görebiliyorlar. Sultangazi petek dışı toz temizliği fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, hemen arayabilirsiniz. Bu sağlıklı uygulamadan herkesin yararlanmasını istiyoruz. Bu yüzden en avantajlı, en uygun fiyatlarla petek dış temizleme hizmetini alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: