Tesisatçı 785 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su tesisatçısı İstanbul’da bir tesisatçının sunacağı hizmet su tesisatı arıza tamir, su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma gibi işler olacaktır. En yakın su tesisatçısı belki bulursunuz ama  kameralı tesisatçısı bulmak için profesyonel tesisat firmalarını seçmelisiniz. Ana faaliyet konusu tesisat olan uzmanlar tesisat,  tecrübeli su tesisatçıları ile profesyonel makineler ile hizmet sunar.

Su tesisatçısı kameralı tesisatçı

Su tesisatçısı arayanlar için en önemli unsur güven unsuru olup, bunu sağlayabilmek her tesisatçının görevidir. Güvenin olmadığı yerde en kaliteli hizmeti de sunsanız çok kalıcı olmayacak, müşteri memnuniyeti sağlanmayacaktır. Bu unsur sadece  su tesisatçı hizmet ağında değil tüm sektörlerde sağlanmalıdır. Sadece ticaretle, hizmetle sınırlandırılamayacak olan bu durum  insanın olduğu her alanda sağlanması gereken bir olgudur.

Su Tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Su Tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Su tesisatçısında aranan özellikler nelerdir ?

Su tesisatı alanında zaman harcamış, kafa yormuş, bu işi ekmeği ile eş değer görmüş ve alanında uzmanlaşmak için elinden geldiğince bu işe yönelmiş kişidir tesisatçı. Tesisatçı tanımına uyan kişi bulduysanız emin olun aranan özellikte bir su tesisatçısı buldunuz denebilir.

  • Tesisatçı usta çekirdekten yetişmiş ise daha fonksiyonel ve sorun çözmede becerisi o derece yüksek olacaktır
  • Su tesisat arızalarını pratik çözebilir
  • Tesisatla ilgili montaj olsun farklı bir durum olsun alternatif durumları size sunabilir
  • Tesisatla ilgili her alanda az çok mutlaka bilgisi olur. Doğal gaz, su tesisatı, yangın tesisatı ve merkezi sistem, kazan dairesi kurulumu ile ilgili bu kapsamda bilgisi vardır
  • Usta çırak ilişkisi ile büyümüş ve bu işi öğrenmiştir
  • Genelde su tesisatçısı  piyasa şartlarına uygun fiyat politikası izler
  • Tesisatçı usta kas gücüne dayalı çalıştığı için, emeğinin karşılığını ister ve bunu hak eder

Günümüzde üzülerek söylemem gerekir ki eline anahtar alıp, küçük bir yer kiralayıp biz çocukluktan beri bu işi yapıyoruz diyenler artmıştır. Oysaki her sene meslek değişen tipler bu sende tesisatçıyız mantığı ile çalışıp piyasanın dengesini bozmaktadırlar. Dikkat edilmesi gereken nokta emeğin karşılığının mutlaka verilmesi olup, ucuza iş yaptırma peşinde olup, kaliteden ödün vermeyin. Tesisat ustasına bu anlamda ödeyeceğiniz ücret size uzun soluklu ve garantili hizmet almış olacağınızdan size kazandıracaktır. Burada önemli olan ucuza hizmet almak değil, sorunun çözülmüş olması veya hizmeti kaliteli olmasıdır.

Benzer Gönderiler: