Tesisatçı 137 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su sızan boru nasıl tamir edilir ? Su sızıntısının nereden olduğu belli değil ise önce sızıntının yeri tam tespit edilmelidir

Su sızıntısına  dayalı tespit çalışması cihazla yapılarak gereksiz iş durumunu önüne geçilmiş olunur. Su sızan boru nasıl tamir edilir sorusu için kalıcı çözün akustik dinleme cihazı ve kamera ile sunulur. Tesisatçı servisi aracılığı ile su kaçak tespiti, tıkanıklık açma gibi cihazlarla yapılması gereken hizmetler için uzman tesisatçı en akıllı seçim olacaktır.

Günümüz şartlarında olması gereken kırmanın su sızıntısının tespiti için değil tamiri için olmalıdır. İşini bilen tesisatçı her daim önce arızanın tam yerini bulup sonra da tamirat için hazırlığını yapar. Bu sayede zaman kaybı olmaz, kırma dökme olmaz ve çözüm garantili sunulur. Verdiğiniz para boşa gitmez gereksiz sinir stres yaşamadan sorununuz çözülür.

Su sızan boru nasıl tamir edilir ile başlayan bu süreçte kalıcı çözüm cihazlarla sunulan hizmet ile mümkündür. Sadece tecrübeye dayalı su sızıntısını bulacağını söyleyen tesisatçı için söylenecek şey gelişen teknolojiye ayak uydurmakta zorlanan tesisatçı demektir. Tecrübeli tesisatçı olmak demek zemin altında kalan borulardaki su sızıntısını cihaz olmadan bulacağı anlamına gelmez.

Tesisatçı tecrübeli olabilir,  ancak sadece tecrübe zemin altında kalan borunun neresinde arıza var  onun bilinmesi için yeterli değildir. Sadece kendi yaptığı tesisatta hatanın nereden olacağını tahmin edebilir. Bunun dışında cihaz olmadan arıza tespit yapması zordur. Hem tecrübeli tesisatçı hem de cihaz olursa ortaya kalıcı kesin çözüm çıkar.

Yorum Yap