Tesisatçı 684 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı varsa, su tesisatı kaçağı su borusunda su sızıntısı varsa kırmadan dökmeden makineli tespit gereklidir. Kalorifer tesisatı su kaçağı farklı su kaçak durumu olup yol yöntem de farklı olmaktadır. Kalorifer tesisatında su kaçağı durumu var ise makine ile su kaçağı tespiti yapılmadan ilaçlı uygulama yapılabilir. Kameralı su tesisatçısı, su tesisat arızasının tipine göre farklı su kaçağı bulma yöntemleri kullanarak arızayı giderir.

Su kaçağı varsa ne yapmalıyım?

Tesisattaki su kaçağı istenmeyen etkileriyle hemen fark edilebilir. Borudan sızan su duvarlarda gezinerek, nemlenmeye, kabarıklığa neden olur. Bunun ihmal edilmesi giderek rutubete neden olarak, evin içinde kötü kokuların oluşmasını sağlar. Cihazla su kaçağı bulma hizmeti alma imkanı varken ,su kaçağından korkmamalısınız. Bunun hemen bulunmasını ve borunun onarılmasını sağlamalısınız. Eğer kırmadan su kaçağı bulma hizmeti alırsanız tesisatçı, su kaçak bulma cihazı ve dedektörle su sızıntısı olan boruyu fayansları kırmadan tespit eder.

Su Kaçağı Varsa | Uzmanlar Tesisat

Su Kaçağı Varsa | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı sadece sizin evinizi değil, alt katta, yan dairede olan komşunuzun evini de etkileyebilir. Doğal olarak komşunuz en kısa sürede su kaçağını onarımınızı ister. Hemen cihazla su kaçağı bulma hizmeti alarak, sizin ve komşunuzun derdine çare olabilirsiniz. Evinizi bu olumsuz etkilerden kurtarabilirsiniz.

Su kaçağı sorunu geçmişten itibaren tesisatta yaşanan problemlerden birisidir. Sorun değişmemesine rağmen, bunun tespit edilmesi farklı yollarla yapılmaya başlandı. Bununla birlikte tesisat sorunlarının yaşamınızı daha az etkilemesi sağlanmış oldu. Artık su kaçağı olduğunda bunu sorun haline getirmiyoruz. Çünkü cihazlar bu konuda büyük kolaylık sağladı. Kırmadan cihazla su kaçağı bulma hizmeti verildiğinden, yaşam kalitemiz daha fazla yükseldi. Modern çağın sunduğu olanaklardan yararlanarak su kaçağından kurtulabiliyoruz. Bu kolay ve güncel yöntemler sayesinde tesisatın yarattığı su kaçağı sorununu dert haline getirmemeyi öğrendik.

Su Tesisatı Sızıntısı Cihazla Kırmadan Bulunabilir mi?

Evinize çok yüksek su faturaları geliyor ve ne yaptıysanız bu faturalar düşmedi. Hatta siz her geçen gün daha tasarruflu davranmanıza rağmen bu faturalar azalmak yerine giderek artıyor. İşte size klasik bir su kaçağı belirtisi. Eğer bu ve benzeri bir durum yaşıyorsanız bize ulaşın yani su sızıntısı varsa bizi arayın. Çünkü biz tüm su kaçağı problemlerinizi ve tesisat problemlerinizi mümkün olan en kısa süre içinde ve en etkili biçimde çözüyoruz. Nasıl mı? Teknolojiyi asla göz ardı etmeden ve yenilenen teknik donanımları takip ederek bunları en uygun şekilde kendi iş sahamıza adapte ediyoruz. Çünkü biliyoruz getirdiğimiz her yenilik aynı zamanda müşterimiz için konfor ve daha düşük maliyet demek.

Tüm bu şartları gözeterek tüm arızaların çözümünde tahmine dayalı yöntemleri değil teknolojiyi kullanarak size en garantili çözümleri sunuyoruz. Su kaçağı tespiti yapalım derken evinizi harabeye çevirmiyor sizi günlerce yoracak olan bir tadilatın içine sokmuyoruz. Aksine kırmadan, dökmeden sadece kamera ile görüntüleme ve zemin dinleme işlemi yaparak cihazla su sızıntısının yerini nokta atışı ile belirliyoruz. Bundan sonrası ise size kalıyor.

Dilerseniz başka bir usta çağırarak kaçağınızı ona tamir ettiriyor , dilerseniz de servisimizden tamir hizmeti de alabiliyorsunuz. Su kaçağınız varsa arayın ,su kaçağı bulma cihazı ile kısa sürede su kaçağını bulup tamirini yapalım. Özetle su kaçağınız varsa bizi arayın ve siz sadece keyfinize bakın.

Benzer Gönderiler: