Tesisatçı 801 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı tespiti ve onarımı uygulaması kırmadan su kaçağını bulma, kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetlerini kapsar. Bu uygulama elbette en yeni teknolojik makine akustik su kaçak dinleme cihazı ile ya da su kaçağı tespiti makinesi ile yapılır. Su kaçak tespiti cihazla yapılarak kırmanın önüne geçilir ve tadilatla uğraşma durumu da ortadan kalkar.

Su kaçağı tespiti ve onarımı

Su kaçağı tespiti ve onarımı doğru şekilde yapılsın istiyorsanız doğru firmayı seçmek durumundasınız. Su tesisatı kaçaklarında göz önünde bulundurulması gereken en önemli nokta su kaçak tespitinin cihazla yapılıyor olmasıdır. Tesisatçılardan istenen, su kaçağı var lütfen etrafı kırıp dökmeden bu kaçağı bul ve onarımını yap şeklinde olacaktır. Beklenen ve özlenen hizmet bu şekilde olmalı diye düşünen eminim çok kişi vardır.

Su tesisatı sızıntısını bulup tamiratını yaptığımız bu tip kaçaklar açıkçası her zaman işimiz olan ve çözdüğümüz kaçaklardandır. Yukarıda videoda izlediğiniz su kaçağı müşterinin çok canının yanmasına neden olan ve kaçağın bulunması için çok çaba gösterdiği bir kaçaktır. Uzmanlar tesisat olarak kaçak için arandığımızda müşteride bezginlik ve güvensizlik çok net anlaşılıyordu. Su kaçağını noktasal bulup tamirini de yapıyoruz söylemimiz inandırıcı gelmedi, nedeni daha önce aradığı tesisatçılar benzer söylemlerde bulunmuşlar. Fakat kaçağı bulan firma çıkmadığı için bir umutsuzluk oluşmuş.

Su kaçağı tespiti ve onarımı | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı tespiti ve onarımı | Uzmanlar Tesisat

Biz adrese gittiğimizde kaçağın tam yerini cihazla bulup müşteriye kaçağın buradan olduğunu söylediğimizde, müşteride alt kata sızmanın olduğu yerin  buraya uzak olduğunu ve kaçağın burada olmasının imkansız olduğunu söyledi. Biz cihazımızla kaçağı bulduğumuz ve bundan emin olduğumuzu iletince ikan oldu. Sonuç videoda olup çok net kaçağın yerini bulduğumuz görebilirsiniz. Su tesisatı kaçağı olduğunda bu arızanın giderilmesi için yaptığınız  araştırmalarınızda dikkatli davranmanızı öneriyoruz

Uzmanlar tesisat olarak bulduğumuz bu kaçak için inanın çok dua aldık. Memnuniyetin zirve yaptığı bu iş bizleri çok memnun etti. Burada şu çok net sizler memnun olup bunu birde ifade ettiğinizde biz çok mutlu oluyoruz. Zira insanlar memnuniyetsizliklerini çok kişi ile paylaşırken, memnuniyetlerini paylaştıkları kişi sayısı daha düşüktür. Bu düşük oran içinde yer aldığımızda bizler mutlu olmayalım da kimler mutlu olsun.

Su tesisatı  sızıntısının yer tespiti ve tamiri için cihazla tespit şart olup, artık öngörünün yeri bulunmamaktadır.

Benzer Gönderiler: