Tesisatçı 439 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı tespit dedektörü ile su kaçağı tespit cihazı farklı cihazlar olup işlevleri de farklıdır. Su kaçak bulma cihazı termal kamera, genelde kalorifer tesisat kaçaklarında kullanılır. Kameralı su kaçak tespit fiyatları içinde dedektörle yapılan bir uygulama da var ise fiyat farklı olacaktır. Su kaçağı dedektörü kamera ile entegre çalışan ve atık su kaçak tespiti için kullanılan uygulamadır. Bir de rögar yer tespiti için kullanılmakta olup profesyonel çözüm sunan uygulamadır. Kamera boru içine gönderilir ve kayıp rögar yerine gelince zemin üstünden dedektör devreye girer. Alınan sinyal ile rögar yeri tespit edilip büyük sorun olan kaybolan rögar yerleri bulunur. Zemin altında kalan pis su tesisat borusu kamera ile görüntülenip zemin üstünden de dedektörle tespit edilir.

Su kaçağı tespit dedektörü kameralı kaçak tespiti

Zemin altında kalan pis su tesisat borusu kamera ile görüntülenip zemin üstünden de dedektörle tespit edilir.

Su kaçak bulma uygulamasında pis su pimaş borusunda kırık, çatlak veya çökme olan yerlerin zemin üzerinden hangi noktaya geldiğini tespitte kullanılır. Tesisatınızdaki su kaçaklarının tespitinde en sağlıklı yöntem su kaçak cihazı kullanılmasıdır. Su kaçak tespit cihazı tesisatta meydana gelen en küçük bir su kaçağını bile hassas bir şekilde tespit etmeye yardımcı olur. Ustalar bu yöntemde etrafa zarar vermeden çalışır, tesisat borularını bu cihazla tarar. İnce bir sızıntıyı bile rahatça bulurlar. Gelişen ve değişen teknoloji  yardımıyla su kaçakları korkulu rüya olmaktan çıktı. Müşteri memnuniyetine önem veren tesisatçılar, su kaçağı tespiti sırasında bu cihazdan faydalanmaktadır. Cihazları kullanan deneyimli ustaları vardır.

Su kaçağı tespit dedektörü | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı tespit dedektörü | Uzmanlar Tesisat

Tesisatınızda su kaçağı olduğunu fark ederseniz yapmanız gereken cihazla kaçak tespiti yapan bir tesisatçıdan yardım almaktır. Tesisatçınızın özellikle pis su kaçağı tespitini yaparken ihtiyaç halinde kamera ile görüntüleme sonrasında su kaçak dedektörü ile hizmet verip vermediğini mutlaka sorgulamalısınız.

Boru çatlaklarından sızan suyun sesini, tıkanıklık yüzünden oluşan pis su sızıntılarını, temiz su borularındaki su kaçaklarını su kaçağı tespit cihazı ile hatasız bir şekilde bulur. Bu hizmeti alabileceğiniz bir tesisatçınız olursa, su kaçaklarını dert etmeyin. Banyodaki fayanslar kırılacak diye düşünmeyin. Evde ek tadilat yapmama gerekecek diye sorunlar çıkarmayın. Su kaçağı tespit dedektörü kullanan ustalar konforlu bir şekilde su kaçağının yerini tespit etsin.

Benzer Gönderiler: