Tesisatçı 272 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı tamircisi,  su kaçağı tamiri yapılıp fayans konulması sonrası su tesisat arızası tam olarak sonlanmış olur. Su kaçağı bulma servisi, kameralı su kaçağı bulma yöntemini de atık su sızıntısı için kullanır. Su tesisatı kaçaklarını kırmadan bulduktan sonra tamiri de ustalarımız tarafından yapılır. Su kaçağı tespiti ve  su kaçak tamiri tek elden yapıldığında hem zamandan hem ödeyeceğiniz tutardan tasarruf imkanı olur.

Su kaçağı tamircisi su kaçağı bulma servisi

Su kaçağı tamircisi denince akla gelen bilinen arızalı yerin tamiratının yapılması şeklindedir. Su tesisatçı ustası tecrübeli ise tesisat arızalarını en pratik yollarla çözerek zaman kaybının önüne geçer. Su tesisatında anlık oluşa nedeni belli olmayan su sızıntılarında da aynı kural geçerli olmakla beraber su kaçak bulma cihazı da gereklidir. Sadece ustanın tecrübeli olması su kaçağını noktasal olarak bulunması için yeterli değildir. Su kaçağını bulmak için hem usta hem de cihaza ihtiyaç vardır. Bu anlamda sadece su kaçak bulma cihazı tek başına başarılı olmayacağı gibi sadece usta da tek başına su kaçağını bulma da başarılı olamaz.

Su kaçağı tamircisi | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı tamircisi | Uzmanlar Tesisat

Usta musluk tamirini, klozet montajını, lavabo montajını yaparken bahsettiğim cihazlara ihtiyaç duymaz. Bahsettiğim işlerle ilgili ustaya ulaşmanız kolaydır fakat tesisatta bir kaçak olursa burada su kaçak bulma cihazları gereklidir. Tamir anlamında da tespit edilmiş bir arızanın çözümü için de tesisatçı standart malzemeler ile tamiratı yapabilir. Bizim dikkat çektiğimiz kaynağı belli olmayan arızaların yer tespiti için kullanılan elektronik cihazların bulundurulması gerekliliğidir. Günümüzde her arıza için üretilmiş profesyonel cihazlar bulunmakta olup bu cihazların kazandırdıkları da bir o kadar fazladır.

Düşünün sizin evden alt kata bir su sızıyor bu durumda zemin altında kalan boruların hangi noktasında sorun var bunu bulmak cihaz olmadan oldukça zor olacaktır. Su sızıntısının ana nedenini belirleyip ona göre önem almak tamirat yapmak hem pratik hem de daha az maliyet oluşturacaktır. Su kaçağı tamircisi denince akla ilk gelen yeri belli olan bir arızanın tamiri şeklinde olacaktır. Oysa bizim dikkat çektiğimiz nokta yeri, kaynağı belli olmayan su tesisatında oluşan su kaçaklarının yerinin bulunup tamir edilmesi şeklinde olacaktır. Diğer taraftan pimaş gider tesisatında tıkanıklık olması durumunda tıkanıklığın robotla açılması şeklinde olacaktır.

Benzer Gönderiler: