Tesisatçı 595 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı sorunu;

Su kaçağı sorunu olduğunda ,su kaçağı bulma servisi ile irtibata geçip su kaçağı sorununa son verin.

Su kaçağı sorunu olduğunda borudan sızan su evinize kısa sürede yayılır. Duvarların içinde gezinerek bazı yerlerde gün ışığına çıkmaya başlar. Buralarda kabarıklıklar oluşturur, rutubete döner. Bu etkiler bazen komşularınızın evinde de etkili olur. Bunları gördüğünüzde mutlaka profesyonel destek almalısınız. Ancak yeni yöntemleri kullanan tesisatçılarla işbirliği yapmalısınız. Bu sayede evinizdeki fayanslar kırılmadan su kaçağı sorunundan kurtulabilirsiniz. Su sızıntısı duvarların arkasındaki borulardan olur.Bunlar dışarıdan görülemediğinden, mutlaka cihazla tespit edilmesi gerekir.

Dedektörle su kaçağı tespiti yapan firmalar, evde kırma dökme yapmadan sadece kaçak yapan boruyu tespit eder. Böyle noktasal tespit yapılırsa, kaçak yapan boru kolayca onarılır su kaçağı sorunu giderilir. Evinizde başka tadilatlara girişmeden bu sorundan kurtulmuş olursunuz.Su kaçağı bulma konusunda son yıllarda oldukça olumlu gelişmeler olmuştur. Sizler hala eski yöntemlerin kullanıldığını düşünüyorsanız, tesisatınızda bu sorunu yaşadığınızda hemen panikleyebilirsiniz. Çünkü gözle görünmeyen yerlerde bulunan tesisatta bunun tespit edilmesi için, evde kazı çalışmaları yapılıyordu.

Su kaçağı sorununu kırmadan buluyoruz.

Su kaçağı sorunu

Bu yüzden hem tesisatçı çağırmak zorunda kalıyordunuz, hem de fayansçı ustası getiriyordunuz. Bu çok masraflı bir çalışma oluyordu,şimdi cihazlarla su kaçağı bulunduğu için kırmaya gerek kalmıyor. Hem daha az para ödüyorsunuz, hem de daha az stres yaşıyorsunuz. Bu kadar kolay bir uygulamayla su kaçağı sorunundan kurtulabiliyorsunuz.

Evinize çok yüksek su faturaları geliyor ve ne yaptıysanız bu faturalar düşmedi.Hatta siz her geçen gün daha tasarruflu davranmanıza rağmen bu faturalar azalmak yerine giderek artıyor.İşte size klasik bir su kaçağı belirtisi.Eğer bu ve benzeri bir durum yaşıyorsanız bize ulaşın yani su kaçağı sorunu varsa bizi arayın.Çünkü biz tüm su kaçağı problemlerinizi ve tesisat problemlerinizi mümkün olan en kısa süre içinde ve en etkili biçimde çözüyoruz.Nasıl mı?Teknolojiyi asla göz ardı etmeden ve yenilenen teknik donanımları takip ederek bunları en uygun şekilde kendi iş sahamıza adapte ediyoruz.Çünkü biliyoruz getirdiğimiz her yenilik aynı zamanda müşterimiz için konfor ve daha düşük maliyet demek.

Kırmadan su kaçağı bulma servisi

Su kaçağı sorunu

Tüm bu şartları gözeterek tüm arızaların çözümünde tahmine dayalı yöntemleri değil teknolojiyi kullanarak size en garantili çözümleri sunuyoruz.Su kaçağı tespiti yapalım derken evinizi harabeye çevirmiyor sizi günlerce yoracak olan bir tadilatın içine sokmuyoruz.Aksine kırmadan,dökmeden sadece kamera ile görüntüleme ve zemin dinleme işlemi yaparak su kaçağının yerini nokta atışı ile belirliyoruz.Bundan sonrası ise size kalıyor.Dilerseniz başka bir usta çağırarak kaçağınızı ona tamir ettiriyor , dilerseniz de servisimizden tamir hizmeti de alabiliyorsunuz.

Özetle su kaçağı sorunu varsa bizi arayın ve siz sadece keyfinize bakın.

Yorum Yap