Tesisatçı 439 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı bulma lavabo tıkanıklık açma ile logar gider tıkanıklığı açma işi aynı yay başlığı ile açılmaz. Tıkalı lavabo açma yay ucu daha küçük ve boru çapına daha uygundur. Oysa rögar tıkanıklığı açılacağı zaman zincirli uç veya benzeri uçlar takılır. Tesisatçı servisler su kaçağı bulma tıkalı boru açma işinde ehil firmalar aracılığı ile iş yapar. Su kaçak bulma servisi ve tıkanıklık açma servisi  tesisat arızalarını cihazlarla çözen profesyonel makinelere ve tecrübeli ustalara sahiptir. Sahada hızlı tesisat hizmetleri için ve profesyonel tesisat çözümlemeleri için Uzmanlar Tesisattan yardım alabilirsiniz. Tek elden bütün tesisat hizmetlerini almak hem fiyat avantajı hem de sağlıklı hizmet olanağı sağlar.

Su kaçağı bulma lavabo tıkanıklık açma 

Tesisatçınızdan su sızıntısı bulma tıkalı gider açma hizmetini alacağınız zaman tesisatçının cihazlarla bu işi yaptığından emin olun. Tesisatın önemli sorunlarından olan su kaçağı ve lavabo tıkanıklığı herkesin sorunu haline gelebilir. Sıkça kullanılan lavabo giderinde tıkanıklık sorunu yaşanabilir, borularda su kaçağı olabilir, tıkanıklık nedeniyle sızıntılar olabilir. Yeni yöntemleri kullanan bir tesisatçınız olursa, evde kırmadan yapılan çalışmayla bu hizmetleri alabilirsiniz. Yeni su kaçağı bulma cihazı sayesinde tesisattaki kaçağın yeri tam olarak tespit edilir. Tıkanıklık oluştuğunda su giderlerden geri gelip su sızmalarına neden olacağından bazen tıkanıklık açıldığı vakit su sızıntı sorunu da ortadan kalkar.

Su kaçağı bulma lavabo tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı bulma lavabo tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Etrafı kırmaya, fayanslara zarar vermeye gerek kalmaz. İhtiyaç olursa kameralı yöntemde kullanılır. Bu yöntem lavabo açma sırasında da çok faydalı olur. Tıkanıklığın yeri kırmadan tespit edilir.

Su sızıntısı bulma tıkalı gider açma hizmeti alabilmek için servisimizden usta çağırabilirsiniz. Bu önemli tesisat sorunları yüzünden mağdur olmayın. Tıkanıklık açma cihazıyla lavabo açma hizmeti alın. Su kaçak tespit cihazıyla tesisatınızdaki kaçak noktasal olarak tespit edilsin. Su kaçağı bulma lavabo tıkanıklık açma hizmeti almak için servisimizin olanaklarından faydalanabilirsiniz. Eviniz zarar görmeden, size yardımcı olalım. Evde tıkanmış lavaboları açmak için uğraşmayın, su kaçağı yüzünden zarar görmeyin. Cihazlarla hizmet sunan tecrübeli ustalarla çalışan tesisatçı firma ile iletişime geçin.

Benzer Gönderiler: