Tesisatçı 126 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su borusu delindi – Su tesisatında bir delik var ve yerini bilmiyorsanız cihazla boruda oluşan deliğin tespiti mümkündür

Tesisatta oluşan tahribatlar bazen vatandaş tarafından bazende doğal afet gibi nedenlere dayalı oluşur. Su borusu delindi ise bu genelde matkap tarzı cihazlarla evde bir şeyler yapmaya çalışırken boruyu delmiş olabiliriz. Delinen boru bazen evde tadilat yapanların sebep olduğu bir durum olur bazen de farklı nedenlere dayalı olur. Her nedene bağlı olursa olsun delinen borunun tam yerinin tespit edilmesi gereklidir.

Temiz su tesisatı delinir ise borunun tamiri için arızanın olduğu yer tespit edildikten sonra açılarak anında kolayca tamir edilir. Eğer pimaşlarda bir kırılma, çatlama, delinme var ise bu durumda maliyetli bir tablo ortaya çıkacaktır. Burada tespit yine cihazla yapılır ancak tamir noktasında tadilat gerektirici durum ortaya çıkacaktır. Bu durumda cebinizden çıkacak para da fazla olacaktır.

Su borusu delindi denince akla gelen temiz su borusu olup bu durumda tespit sonrası tamir de kolay olacaktır. Cihazlarla hizmet sunan tesisatçı, sizin zor bildiğiniz tesisat arızaları da kolayca çözüme kavuşturulur.

Burada çözümü kolay hale getiren arızaya uygun cihaz kullanılmalı ve bu işi yapan usta tecrübeli olmalıdır. Her ikisi bir arada olduğu zaman çözüm kesindir. Tesisatçı servis kurumsal tesisat firma bünyesinde faaliyet göstermesi gereklidir. Bu durum güven olgusu açısından da ön plana çıkmaktadır.

Yorum Yap