Tesisatçı 502 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği veya yerden ısıtma borularının temizliği ilaçlı cihazlı yapılmalıdır. Petek temizliği kombi bakımı, kalorifer tesisatı yerden ısıtma temizliği hangi hizmet olursa olsun işini iyi bilen ve cihazlarla bu işi yapan kişi olmalıdır. Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği servisi bu işi profesyonel makineler ile ve tecrübeli ustalar ile yapmaktadır. Sarıyer petek yıkama, yerden ısıtma borularının temizliği için petek temizleme makinesinden daha güçlü basınca sahip cihaz gerektiği aşikardır.

Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Cihazla yapılan tesisat temizliği ısıyı artırıcı etki yapar ve tasarruf etmenize yardımcı olur. Konforlu bir ısınma için herkesin tercihi olan yerden ısınma tesisatı avantajları ve dezavantajları olan bir sistemdir. Ancak tesisatın bakım ve temizliğini zamanında yaptırdığınız takdirde, her zaman avantajlı olacaktır. Yerden ısıtma tesisatı daha düşük ısıda çalışarak ortamı ısıtır. Bu yüzden tesisattaki çamurlaşma daha fazla olur. Kısa sürede tesisatta tıkanıklık oluşabilir. Bunlar düzenli aralıklarla temizlenmediği zaman ısınma sorunları yaşanır. Sarıyer tesisat temizliği petek temizliği için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Isınmanız kesintiye uğramasın diye tesisatınızı temizlemeye hazır olan servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Yerden ısıtma Sistem Temizliği Nasıl Yapılır?

Sarıyer tesisat temizliği petek temizliği yapan firmamız cihaz kullanmakta ve kimyasalla bu temizliği yapmaktadır. Hava ve basınçlı suyla yapılan temizlikte cihaz çalışma halindeyken bir dakikada aralıklı olarak üç kez birkaç saniye kadar hava tesisata basılmakta, ardından basınçlı suyla borularda çözünen çamur tabakası cihaz yardımıyla sistemin dışına atılmaktadır. Sarıyer yerden ısıtma temizliği yapan ustalarımız en son olarak tesisatı koruyucu kimyasalı sisteme ilave edip işlemi sonlandırırlar. Bu tesisat içinde çamurlaşmayı azaltır, ısınmanızı kolaylaştırır, ısındığınızı hissettirir. Bu nedenlerle yerden ısıtma tesisatı temizliğini her sene yaptırmalısınız.

Özellikle bu tesisatta kirlenme çok yoğun yaşanmakta olup periyodik bakımları yapılmadığı zaman sıcak su dolaşımı çok zor olmaktadır. Sıcak su dolaşımda bulunamadığı zaman her bölümün eşit ısıtılması özelliği ortadan kalkar. Bu sistemin daha verimli çalışması periyodik bakımının yapılmasına bağlıdır. Bu açıdan alttan ısıtma tesisat temizleme işi önemsenmelidir.

Benzer Gönderiler: