Tesisatçı 164 kez görüntülendi

Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği – Cihazla yapılan tesisat temizliği ısıyı artırıcı etki yapar

Konforlu bir ısınma için herkesin tercihi olan yerden ısınma tesisatı avantajları ve dezavantajları olan bir sistemdir. Ancak tesisatın bakım ve temizliğini zamanında yaptırdığınız takdirde, her zaman avantajlı olacaktır. Yerden ısıtma tesisatı daha düşük ısıda çalışarak ortamı ısıtır. Bu yüzden tesisattaki çamurlaşma daha fazla olur. Kısa sürede tesisatta tıkanıklık oluşabilir. Bunlar düzenli aralıklarla temizlenmediği zaman ısınma sorunları yaşanır. Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Isınmanız kesintiye uğramasın diye tesisatınızı temizlemeye hazır olan servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Sarıyer yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği yapan firmamız cihaz kullanmakta ve  kimyasalla bu temizliği yapmaktadır. Hava ve basınçlı suyla yapılan temizlikte cihaz çalışma halindeyken bir dakikada aralıklı olarak üç kez birkaç saniye kadar hava tesisata basılmakta, ardından basınçlı suyla borularda çözünen çamur tabakası cihaz yardımıyla sistemin dışına atılmaktadır. Sarıyer yerden ısıtma temizliği yapan ustalarımız en son olarak tesisatı koruyucu kimyasalı sisteme ilave edip işlemi sonlandırırlar. Bu tesisat içinde çamurlaşmayı azaltır, ısınmanızı kolaylaştırır, ısındığınızı hissettirir. Bu nedenlerle yerden ısıtma tesisatı temizliğini her sene yaptırmalısınız.

Özellikle bu tesisatta kirlenme çok yoğun yaşanmakta olup periyodik bakımları yapılmadığı zaman sıcak su dolaşımı çok zor olmaktadır. Sıcak su dolaşımda bulunamadığı zaman her bölümün eşit ısıtılması özelliği ortadan kalkar. Bu sistemin daha verimli çalışması periyodik bakımının yapılmasına bağlıdır.