Tesisatçı 1018 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sarıyer kalorifer petek  toz  temizliği servisi

Kışın ısınmanızı oldukça kolaylaştıran kalorifer tesisatının belirli aralıklarla bakıma ihtiyacı olur. Kombi bakımı, peteklerin içinin kireçten temizlenmesi gibi, kalorifer petek dış temizliği de ihmal edilmeden yapılmalıdır. Böylece peteklerin ömrünü uzatır, daha kolay ısınmalarını ve evinizin sağlıklı nefes alınır bir duruma gelmesini sağlarsınız.

Sarıyer kalorifer petek dışı toz temizliği hizmeti alabileceğiniz servisimiz bunu güncel yöntemlerle yapar. Peteklere kuru buhar veren, temizliği bununla yapan bir cihaz yardımıyla temizleriz. Petekler tozların birikmesi için uygun bir ortamdır. Çünkü yapısı gereği ızgaraları, kanalları açıkta ve girintili çıkıntılı şekildedir. Tozlar bu alanlarda kolayca birikim yapar. Eğer belirli aralıklarla petek dış temizliği yapılmazsa, bu tozların nasıl olacağını düşünme bile istemeyiz.

Sarıyer kalorifer petek dışı toz temizliği için evinize gelen ustalar petekleri yerinden sökmeden temizleyecektir. Bu nedenle hiç sıkıntıya girmeyin. Kuru buhar veren cihazı peteklere bağlarlar. Cihaz yüksek bir basınçla peteğe kuru buhar püskürtür. Bu sayede peteklerde biriken tozlar, kirler kolayca temizler. Temizlik sırasında herhangi bir kimyasal madde de kullanılmadığı için çok sağlıklı bir uygulama yapılıyor. Petekleriniz tozan kurtulurken, eviniz de ev akarlarından olan mite böceklerden kurtuluyor. Böylece alerjen maddeler evinizden uzaklaşmış oluyor. Sevdiklerinizin alerjisi varsa hem tozdan, hem de ev akarlarından kurtulmuş oluyorsunuz. Petek dış temizliği sağlığınız için önemli bir uygulamadır.

Petek dış temizliği nasıl yapılır

Sarıyer kalorifer petek toz temizliği

Petek dış temizliği hizmeti almak isterseniz, Sarıyer kalorifer petek dışı toz temizliği konusunda cihazla hizmet veren firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Petek dış temizleme fiyatları konusunda da gereken bilgilere personelimizden alabilirsiniz. Herkes bu uygulamadan yararlansın, herkes sağlıklı bir ev ortamına kavuşsun, herkesin petekleri tozdan kurtulsun diye en makul fiyatlarla peteklerinizi temizliyoruz. Evinizde sağlıklı nefes almanız için bunu ihmal etmemelisiniz.

Benzer Gönderiler: