Tesisatçı 836 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sarıyer Evleri petek temizliği kombi petek temizleme ustaları bu işi makine ile petekleri sökmeden yapar. Sarıyer kalorifer tesisat temizliği ile tüm petekler ve kalorifer boruları temizlenerek sıcak su dolaşımına engel ne varsa ortadan kalkar.

Petek Temizliği Nedir?

Cihaz ve ilacın kullanıldığı ve peteklerin sökülmesine gerek kalmadan kombi sonrası kalorifer tesisatının ve peteklerin temizlenmesidir. Petek temizliğini, Sarıyer Evleri Petek Temizliği Servisimizi aracılığı ile ısıtma garantili yapmaktayız.

Sarıyer Evleri Petek Temizliği ile Neden Petek Temizliği Yapılır?

Kalorifer tesisatı, petek ve kombi tesisatını oluşturan kombinasyonun parçası olup, bu parçalardan her hangi birisinin ihmali demek sistemin sağlıklı çalışmaması demektir. Bu pencereden bakıldığında, kombi bakımı yaptırdım bu kış için hazırlığımı yaptım demek ne denli isabetli olacak kararı siz verin.

Sarıyer Evleri Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sarıyer Evleri petek temizliği servisi olarak bu pencereden bakmak gerektiğini çok rahtlıkla ifade edebilirim. Kış gelmeden petek temizliği yapıldığında, kalorifer tesisat temizliği de yapılmış olacağından geriye kombi bakımı kalmaktadır. Kombi bakımı da yaptırılırsa kışa gerçek anlamda hazırız anlamına gelmektedir.

Kalorifer tesisatının çalışma sistemi bildiğiniz gibi tesisatın içindeki suyun ısıtılması sayesinde, ortamın ısınması sağlanır. Tesisattaki su petek kanallarında rahat dolaşım sağlayamaz ise yeterince ısınamazsınız. Suyun dolaşımını engelleyecek tek şey, suyun içerisinde zamana ve kullanıma bağlı olarak oluşan kireç, tortu, çamurdur. Tesisattaki bu kirlilik ısı iletkenliğinin önünde en büyük engel olarak karşımıza çıkmakta ve kombi arızalarını da sebebiyet vermektedir.

Tesisatın içindeki kireçten dolayı peteklerin ve boruların içi zamanla çamurlaşır ve  kireç bağlayabilir. Sudaki tortular, çamur birikimi peteklerin altlarında birikebilir ve  birikintilerde alta peteklerin dibine  çöker. Bazen kombi çalıştığı halde peteklerin alt kısımlarının soğuk, üstlerin ise sıcak olduğunu görmüşsünüzdür.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kaliteli yüksek basınç uygulayabilen petek temizleme makinesi , ikinci önemli unsur doğru kimyasal ilacın kullanılması, üçüncüsü petek temizliği için gerekli vaktin ayrılmasıdır.

Avrupadan ithal ürünler ile bu sektörde bilinen markalar ile hizmet vermekteyiz. Bu ürünleri kullanmamızın sebebi ise sizin kalorifer  tesisatına zarar vermeden petek temizliği yapabilme ve kalorifer tesisatını petekleri koruma özelliğinin olmasıdır. Kimyasal kullanılsın yada kullanılmasın en önemlisi  kimyasalları yerinde ve zamanında kullanabilecek kişilerin olmasıdır. Bu işlemler için, Sarıyer Evleri petek temizliği servisine kesinlikle güvenebilirsiniz şayet bir sorun çıktığı takdirde  bu sorunda biz  kaynaklı ise, kesinlikle ücretsiz geri dönüşüm yaparak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Saymış olduğum kaliteli makine, doğru kimyasal ilaç ve gerekli zamanın ayrılması gibi unsurları  bünyesinde barındıran firmaların verdiği fiyat doğru fiyattır. Diğer taraftan saymış olduğum üç unsura da sahip olmayan veya bir kısmına sahip olan kuruluşlar ucuz fiyat verebilmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında doğru kararı vermek ,sizlerin tercihleri belirleyecektir.Uzmanlar  olarak biz bu sektöre yıllarımızı verdiğimizden iddalıyız.

Sarıyer Evleri petek temizliği servisi olarak petek temizliği yapılırken sahadan gelen bilgileri paylaşmaya devam etmekteyiz. Petek temizliğinde önemli unsuru ucuz fiyat olarak görürseniz, sağlıklı tesisat temizliği hizmeti alabilmeniz için bu yeterli olmayacaktır.

Petek temizliğinde piyasayı internetten araştırdığınızda çok farklı fiyatlar görebilirsiniz. Petek temizliği anlamında  çok ucuz fiyatlar olduğu gibi sizce çok pahalı bulabileceğiniz fiyatlarda olacaktır. Peki neden aynı iş yapıldığı halde arada bu kadar fiyat farkı bulunmaktadır. Profesyonel petek tesisat temizleme ekibi çalışanları olarak bu durum dikkatimizi çekti bizde bu konuyu düşündük ve sizler için mini bir araştırma yaptık.

Referanslarımızda bunun en önemli kanıtıdır. Sitemizi ziyaret ederek yaptığımız hizmetleri ve nasıl yaptığımızı görsel olarak da görün. Sarıyer Evleri petek temizliği servisi ile kışın yine sizlerin ısınma maliyetini minimize etmeye hazırız.

Benzer Gönderiler: