Tesisatçı 481 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Riva yerden ısıtma tesisat temizliği yerden ısıtma sistemleri temizliği profesyonel ekipler tarafından yapılır.  Doğalgaz tesisatı alttan ısıtma sistem temizliği, kat kalorifer tesisatı temizleme işi petek temizleme makinesi ile değil yerden ısıtma tesisat temizleme makinesi ile yapılır. Riva petek temizliği servisi ile alttan ısıtma tesisatı diye de geçen bu hizmet için gerekli zamana ayrılarak temizlik yapılır. Bu sistemin temizliği yapıldıktan sonra da yerden ısıtma sistem havası alınmalıdır. Bu sistemin bakımı ve  temizliği normal petek temizleme cihazı ile yapılmamalıdır.

Riva yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Riva yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Riva yerden ısıtma tesisat temizliği

Yerden ısıtma sistemiyle ısınmaya karar verenler, bunu kullananlar her sene tesisat temizliği yaptırmayı ihmal etmemelidir. Yerden ısıtma evinizi dengeli şekilde eşit olarak ısıtır. Ancak bu sistemde çamurlaşma daha fazla ve hızlı olur. Bu nedenle tesisat temizliğini ihmal ederseniz ısınmada istediğiniz randımanı elde edemezsiniz. Riva yerden ısıtma tesisat temizliği yapan servisimizden kafanıza takılan sorularının yanıtı için yardım alabilirsiniz. Bu temizlik deneyimli ustalarımız tarafından özel bir cihaz sayesinde kimyasalla yapılmaktadır. Bu yüzden konforlu bir şekilde temizlik yapılarak istenilen düzeyde sonuç alındığından  kışa hazır olursunuz.

Cihazla yapılan yerden ısıtma tesisat temizliği sırasında ilk önce hava ve su kullanılarak tesisatın içindeki kirlenme ve çamurlaşma temizliği yapılır. Kısa bir süre tesisata verilen hava, ardından basınçlı suyla çözünen çamurlaşma atıkları cihazın filtresiyle dışarıya alınarak temizlenir. Riva yerden ısıtma tesisat temizliği yapan ustalarımız ardından tesisat koruyucu kimyasalı tesisata koyarak çalışmalarını tamamlar. Bu işlem çamurlaşmanın hızını azaltıcı bir etki yapar. Bir sene sonraki tesisat temizliğine kadar sorun yaşamazsınız.

Alttan ısıtma Temizliği Yaptırdım Ev ısınmıyor

Her yer aynı konuma aynı izolasyon şartlarına sahip olmadığından yazdıklarımız her yapı için geçerli olmayabilir. Karşılaştırma bu anlamda sağlıklı yapılarak yerden ısıtma tesisatı temizliğinin sağladığı fayda analiz edilmelidir. Yerden ısıtma sistem temizliği sonrası zemindeki sıcaklık istenilen düzeyde olmasına rağmen ev ısınmıyor ise burada başka sorunlar var demektir.

Tesisat temizliği ile istenilen seviyede ısınma şansı sağlanır ve yakıt tüketimi de azalır. Hem kış ortasında ısınmanız kesintiye uğramaz hem de yüksek derecede ısınma şansını yakalamış olursunuz.

Benzer Gönderiler: