Tesisatçı 1192 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş yıkama cihazı ile gider temizleme, pimaş gider tesisatı temizleme ve pimaş içi yıkama işi profesyonellik gerektirir. Pimaş gider temizlem işi yüksek basınçlı pimaş gider temizleme makinesi ile yapılır. Pimaş yıkama makinesi ile pimaş temizleme, robotla tıkalı pimaş açma ile uzun soluklu atık su gider borularını kullanabilirsiniz. Pimaş hatları kirlenip tıkadığında pimaş yıkama cihazı ile temizlenmesi ile gider kokularıda azalır.

Tesisatla ilgili her ne konu olursa olsun, mutlaka işi uzman tesisatçıya verin ki, ödediğiniz paralar boşa gitmesin. Harcadığınız zaman verilen emek boşa gitmesin, tesisatla ilgili hizmet alacağınız zaman dikkat ettiğiniz tek nokta fiyat olmamalıdır. Basınçlı atık su gider pimaş borusu temizleme hizmeti alacağınızı düşünelim, eğer doğru kişi veya kuruma ulaşmadıysanız sıkıntı var demektir. Pimaş temizliği yapıldığını zannettiğiniz giderlerde değişen hiç bir şey olmayacaktır. Sizlerden ricamız hem doğru firmadan hizmet alarak paranızın boşa gitmesini önleyin. Hem de merdiven altı çalışanların piyasaya olumsuzluk, güvensizlik oluşturmasına engel olun. Paramla rezil oldum diye bir tabir vardır ya o tabirin başrol oyuncusu olmayın.

Pimaş yıkama cihazı ile gider temizleme

Basınçlı atık su gider pimaş borusu temizleme ismi ile de uygulamada olan bu hizmet, kirlenen, tıkanan pimaş giderlerinin bakımıdır. Pimaş yıkama cihazının ürettiği basınçlı su ile temizlenmesi temeline dayanır. Özellikle mutfak pimaş giderleri çok çabuk kirlenmekte ve boru çapları yağlanma etkenine bağlı olarak daralmaktadır. Daralan boru çapı en küçük yabancı cisim geldiğinde mutfak hattı tıkanacak ve mutfaktan su geri gelecektir. Büyük restorant mutfaklarında yağlanma azımsanmayacak kadar çok fazla olup, şikayetin en fazla geldiği noktalardır. Otellerde de mutfaklar yoğun çalışmakta ve buralarda ne kadar ne kadar dikkat edilse de iş gereği çok fazla yağ atıkları ve diğer atıklar mutfak giderlerine gitmektedir.

Pimaş Yıkama Cihazı ile Gider Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Yıkama Cihazı ile Gider Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Bu durumda tablo çok net tıkanan giderler, geri gelen atık sular, hijyen olmayan ortam ve istenmeyen kokulardan ibarettir. Peki bu tablo hayatımızı olumsuz etkilemez mi, eğer iş yeri mutfağı tıkandı ise işimizi etkilemez mi ? Etkiler hem de derinden etkiler. Basınçlı atık su gider boru pimaş hattını temizleme uygulaması ile bahse konu bütün olumsuzluklara sebebiyet verecek bu durumdan kurtulur muyuz? Cevabı elbette evet, çok hızlı bir şekilde pratik uygulama yapılacağından çok hızlı bir şekilde tıkanıklık arasından ve sebep olacağı olumsuz durumlardan kurtulursunuz.

Benzer Gönderiler: