Tesisatçı 715 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Peteklerin temizlenmesi ya da kat kaloriferi petek temizleme için ilaç ve makine gerekli midir sorusu kafaları karıştırmaktadır. Evde petek temizleme nasıl yapılır için her daim ifade etmişizdir. Evde kısıtlı imkanlarla bu iş tam yapılamaz. Ne petek tesisat temizliği ne de petek aralarının toz temizliği cihaz olmadan yapılamaz.

Diğer taraftan peteklerin içindeki toz nasıl temizlenir de merek edilir oldur. Evde petek temizleme fırçası ile 5 dakikada petek temizliği yapanlarda mı var? Elbette evde bir şeyler yapabilirsiniz ancak cihaz olmadan bu çabanız kısıtlı fayda sağlar.

Peteklerin Temizlenmesi için Kimden Hizmet Almalıyım?

Peteklerin temizlenmesi zamanında yapılacak uygulama ve doğru kişiler tarafından sunulacak hizmet ile mümkündür. Kış gelmeden kış için yapılan  hazırlıklar içerisinde petek temizliği de yerini almalıdır. Bakıldığında bu uygulamanın sağladığı fayda ile günden güne yaygınlaşmaktadır.

Tam bu noktada peteklerin temizlenmesi için verilen hizmet bu hizmetin nasıl sunulduğu ve kaç paraya bu hizmeti alacağınız konuları sizin için kapalı kutu gibidir. Bu anlamda bir araştırma yapacak olsanız sanal alemde telefon ile ne görüştüğünüz kişilerden aldığınız bilgiler bazen kafanızın karışmasına da neden olabilir.

Aydınlatıcı bilgiye ulaşmakta bu anlamda zor olabilir. Dikkat etmeniz gereken husus peteklerin temizlenmesi için fiyat aldığınızda bu fiyata etki eden unsurlara nedir veya fiyat aralığı neden bu kadar açık diye düşünmeniz gereklidir.

Kalorifer tesisatı dahil yapacağınız  için yapacağınız mini araştırmada çok kendinizi yormadan belirlediğiniz üç firma ile görüşün. Sonrasında ortalamaya en yakın kim ise ondan bu hizmeti alın derim. Peteklerin temizlenmesi için alacağınız fiyat aralığında en üstte kalan ve en altta kalan fiyat değil de piyasa şartlarına yakın fiyatla ve gerekli kalite şartlarına uygun kim ise onu tercih edin derim. Bu hizmeti doğru tesisat firmasından alın, kışı sıcak geçirme fırsatını yakalayın.

Peteklerin Temizlenmesi | Uzmanlar Tesisat

Peteklerin Temizlenmesi | Uzmanlar Tesisat

Sebebi piyasa şartlarında çok uzak olan peteklerin temizlenmesini yapacak firmadan aldığınız fiyat çok yüksek ise bu firma iş yoğunluğu nedeni ile sizin beklentilerinizi karşılayacak hizmeti sunmayabilir. Bu firmada iş çok olup zaman kısıtlı olduğundan hızlı hızlı işi yapıp adresten ayrılmak isteyecektir. Bu hizmet anlayışı yöneticiler tarafından servis çalışanlarını dayatıldığından bunun önüne geçmek hayli zordur.

Piyasa şartlarından uzak kalan, petek temizlik fiyatı için düşüncemiz.

Diğer taraftan piyasa şartlarında çok uzak olan ve fiyatı bu paralelde düşük olan kişi veya kuruluş sabit bir ofisi olmayan merdiven altı diye tabir edilen , günlük düşünen ve hizmet sonrası bir aksilikte ulaşamayacağınız durumdadır. Bu kişi veya kuruluşu ise kesinlikle tavsiye etmiyorum. Dikkatlice analiz ettiğinizde piyasa şartlarını iyi bilen bu paralelde hizmet sunan firma sizi daha iyi anlayacak ve size daha kaliteli hizmet sunacaktır. Peteklerin temizliği uygulaması bittikten sonra da çıkacak arızalarda yanınızda olacaktır.

Diğer taraftan bu uygulamada  petek cinsi fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Size detaylı soru soran firmaların istediği bilgileri vermeniz halinde, peteklerin temizliği için  çok daha adil ve uygun fiyat verilecektir. Şunu asla söylemeyin, ya bir petek temizliği yaptıracağız kırk tane soru sordunuz. Sorulan sorular tamamen daha doğru hizmet sunmak içindir.

Peteklerin temizlenmesi için Uzmanlar Tesisat piyasa şartlarını gözeten uygun fiyata politikası ile bu hizmeti sunmaktadır.

Benzer Gönderiler: