Tesisatçı 1230 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizleme makinası modelleri, sıfır ikinci el petek temizleme makinesi olup olmadığından çok basıncı yeterli cihaz mı buna bakmak gerekir. Petek temizleme makinası ile yapılan petek temizliği  ısı artışını sağlayacaktır

Petek Temizleme Makinası ile Petek Temizleme

Petek temizliğinde önemli bir yere sahip olan petek temizleme makinası yeni özellikte ve yeni boyutlarda tesisat piyasasında bulmak çok zor değildir. Tesisat sektöründe bu hizmeti sunan tesisatçılarda, petek temizleme makinesi mutlaka ama mutlaka bulunması gereklidir.  Kış geldiğinde çok talep edilen kalorifer tesisat temizliği ve petek temizliği için bu cihaz şarttır.

Maalesef günümüzde bile petek temizliği ile uzaktan yakından alakası olmayan uygulama yaparak, petek temizleme makinesi kullanmadan ve daha ilerisi kimyasal da kullanmadan bu hizmeti sunan kişiler tanıdık. Bu çerçevede bu kişilerden bu hizmeti aldığını zanneden bireyler yeniden bizlerden bu hizmeti talep etmektedirler

Ucuz petek temizliği hizmeti alama çabasında olan değerli ve kıymetli müşteri şunu net bilmelisin ki, zarardasın. Nedeni az para bile ödesen, ödediğin paranın karşılığı olmadığından, bu hizmeti yeniden almak zorunda kalacaksın ki, buda 2. maliyet ek maliyet olacaktır. Petek temizleme makinesi ile bu uygulama anlam kazanmakta olup, sonuç açısından büyük etki ortaya çıkarmaktadır. Yukarıda ki videoda da petek temizliğini cihaz olmadan  kendisi yapmaya çalışan kişi çok küçük maliyetlerden kaçayım derken büyük maliyetlerin altında kalmak durumunda kalacaktır.

Petek Temizleme Makineleri Modelleri

Sizler için petek temizleme modelleri başlığı altında petek temizleme makinesini  paylaşmış olalım.

Petek Temizleme Makinası | Uzmanlar Tesisat

Petek Temizleme Makinası | Uzmanlar Tesisat

Yukarıda görselde görmüş olduğunuz petek temizleme makinesi örnek bir temizleme cihazı olup bu cihaz benzer sektörde çok cihaz bulunmaktadır. Bahse konu cihazlar ilk çıkan cihazlardan olup günümüzde daha pratik ve fonksiyonel cihazlar, makineler üretilmiştir. Cihaz sayesinde petekler sökülmeden etraf kirlenmeden kimyasal ile bu uygulama pratik şekilde yapılmaktadır. Sizin için farklı bir cihaz görselini aşağıda da paylaşmış olalım.

Kalorifer Peteği Temizleme Makineleri | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Peteği Temizleme Makineleri | Uzmanlar Tesisat

Yukarıda görseli bulunan petek temizleme makinası ise ilk zamanlarda olmayan ve petek temizleme hizmeti yaygınlaştıktan sonra çıkan petek temizleme cihazıdır. İlk cihazlara göre daha fonksiyonel olan bu cihaz bu uygulamanın daha pratik ve sağlıklı yapılmasında önem kazanmaktadır. Bir sonraki görsel de ise daha pratik bir cihazı paylaşalım. Gün geçtikçe cihazlarda yapılan güncellemeler ile hem daha hafif hem daha estetik ve pratik uygulamada hız kazandıran artılar sunmaktadır. Aşağıda paylaşacağım cihaz bir üstteki görselden daha güncel bir cihazdır.

Usta ve petek temizleme makinası iyi oldu mu yapılan petek temizliği de kaliteli ve sorunsuz olacaktır. Bu anlamda cihaz fiyatları ve bu hizmetin fiyatında  dolaylı etkendir. Eğer bu hizmeti sunmak için cihaz alacaksanız bar basıncı iyi derecede olmalıdır ki, kalorifer tesisatında bütün tesisatta yüksek basınçlı sirkülasyon sağlanmış olsun. Zire bar basıncı düşük bir cihaz ile temizlik yaptığınızda sadece kimyasal ile tesisat içerisindeki parçacıkları tesisat dışına atamazsınız.

Benzer Gönderiler: