Tesisatçı 1675 kez görüntülendi

Petek temizleme makinası fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, bu yazıyı okuyun !

Kış geldi malum, peteklerin ısısı nasıl artırılır bir çoğumuz bu anlamda araştırma yfapıyor ve bir arayış içerine giriyoruz. Firmalar bu hizmet sunmak adına petek temizleme cihaz gerekli olduğundan, petek temizleme makinası fiyatları için araştırma yapıp cihazı temin etmeye çalışıyor. Bu hizmeti alacak site yöneticileri veya kişilerde petek temizleme makinası fiyatları çok yüksek değilse acaba alıp biz bu temizliği kendi teknik elemanlarımıza yaptırabilir miyiz sorusu ile meşgul olmaktadır. Bu araştırmayı yapan kişi direkt fiyat görmek isteyeceğinden bizde çok uzatmadan fiyat aralıklarını yazalım.

Petek temizleme makinası fiyatları 1,250 TL ile 2,000 TL arasında değişkenlik göstermekle beraber, çok daha fonksiyonel cihaz düşünenler daha yüksek fiyatları göz önüne almalıdır. Petek temizleme makinası fiyatları cihaz markalarına göre değişkenlik göstermektedir. Cihaz markalarının ne olduğunu da burada yazarak sizlere daha fazla faydalı olalım. Petek temizleme makine markalarını ve görsellerini sırası ile burada paylaşacağız. Biz bu cihazların tamamı aktifimizde mevcut ve petek temizleme hizmetinde kullandık, cihazların yeni modelleri de çıkmış olabilir bununla ilgili firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Rothenberger petek temizleme makinası

  • Rothenberger petek temizleme cihazı

 

Rems petek temizleme cihazı

  • Rems petek temizleme cihazı

 

Kam-mak petek temizleme cihazı

  • Kammak petek temizleme cihazı

 

Er-yıl petek temizleme cihazı

  • Er-Yıl petek temizleme cihazı

Yukarıda belirttiğim markalar piyasada satılan cihazlardandır. Cihazların en önemli özelliği olan bar basınç seviyesi olup bu noktaya dikkat çekmek isterim. Özellikle yerden ısıtma temizliğinde çoğu cihazın basıncı yetersiz kalmaktadır. Uzmanlar tesisat olarak yerden ısıtma tesisat temizliğini farklı bir sistem ile temizliyoruz.  Bu sistem çok farklı bir uygulama ile yerden ısıtma temizliğini çok etkili yapmaktadır. Bu sistemi burada paylaşmam mümkün olmayıp, yerden ısıtma temizliği yaptıracaksanız lütfen bizle iletişime geçin.

Bunun yanında alüminyum petek temizliği içinde çoğu zaman petek temizleme cihazları yetersiz kalmaktadır. Eğer alüminyum peteklerde dikey petekler var ise bunların temizliği çok daha zor olacaktır. Bu durumda da Uzmanlar tesisatın kurduğu yeni sistem ile kesin sonuca ulaşılmaktadır.

Petek temizleme makinası fiyatları piyasada farklılık göstereceğinden bu cihazların ikinci elleri bulunabilirse alınabilir. Bu sizin için yüksek olan sabit maliyetin aşağı yönlü olmasını sağlayacaktır