Tesisatçı 290 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pazar günü açık mısınız ya da hafta sonu cumartesi pazar açık olan tesisatçı sorusu cevaben olumlu yanıt bulur ancak uygulamada pek karşılık bulamaz. Baktığınıza nette 7/24 çalışıyoruz diyen tesisatçılar ile doludur. Ancak her kes bilir ki 7/24 açık tesisatçı uygulama alanında sıkıntılıdır. Genelde tesisatçılar cumartesi açık olup tesisat hizmeti sunar. Pazar günü açık olan tesisatçı bulmak oldukça güçtür. Bu açıdan pazar günü tesisatçıların çalışması çok da süreklilik arz etmez. Elbette bazı pazar çalışan tesisatçı bulunur ve hizmet alma şansınızda olur ancak bu her pazar tesisatçı bulurum anlamına gelmez.

Pazar günü açık mısınız | Uzmanlar Tesisat

Pazar günü açık mısınız | Uzmanlar Tesisat

Pazar günü açık mısınız ?

Tesisatçı servisleri pazar günüde çalışarak sizi zor durumda kalmaktan  kurtarır. Çoğu zaman hafta sonları hiç beklenmedik vakitlerde tesisat arıza oluşur fakat bu arızayı giderecek hafta sonu çalışan tesisatçı bulmakta zorlanırız. Pazar günü açık mısınız? sorusu için evet cevabı almak elbette önemlidir ancak fiyatlarda abartı olmamalıdır.  Bulduğumuz tesisatçı da fahiş fiyat sunarak bizi mali açıdan zora sokmamalıdır.. Olması gereken hafta sonu çalışan tesisatçının verdiği hizmet hafta sonu olması nedeniyle hafta içinden farklılık gösterebilir. Fakat bu fırsatçılığa çevrilmeden kabul edilebilir düzeyde olmalıdır. Çünkü, hafta sonu çalışan ek ücret alır buda iş sahibi için ek maliyet anlamına gelir. Bu durum her iki tarafta da mağduriyet oluşturmadan ortaya konmalıdır.

Pazar günü açık mısınız? sorusuna yanıt evet olduğunda fiyatta makul olmalı abartılmamalıdır. Hizmeti sunanda hizmeti alanda bu anlamda anlayışlı olmalıdır. Hizmeti sunana tesisat firması, hafta sonu olduğu için aşırı yüksek fiyat söylememelidir. Fiyatta küçük farklılıklar konduğunda hizmeti alan vatandaşta buna itiraz etmemelidir.

Hafta sonu hizmet veren tesisatçı kurumsal firmalara ulaşırsanız makul fiyatlarla hizmet almanız olağandır. Ancak günü birlik birileri bulup hizmet almaya çalıştığınızda beklemediğiniz maliyetler ile karşılaşabilirsiniz. Bu açıdan dikkatli olup aceleci davranmayın.

Pazar günü açık mısınız sorusuna evet cevabı aldıktan sonra yapılacak işi detaylı öğrenip fiyatı da mutlaka konuşun. Fiyatı adreste veririz tarzı yaklaşım sürprizleri getirecektir. Bu da anlaşmazlıkları ortaya çıkaracak yok yere huzurunuz kaçacaktır.

Benzer Gönderiler: