Tesisatçı 344 kez görüntülendi

Otel pimaş yıkama – Otellerde  sürekli tıkanan mutfakların pimaş yıkama cihazı ile yıkanması tıkanıklığın önüne geçer

Otel pimaş yıkama hizmeti sayesinde pis su gider tesisatınızı kullanırken sorun yaşamanız düşük olasılıktır. Çünkü pimaş içinde birikmiş ve tıkanıklığa neden olabilecek etkenler tamamen pimaş gider yıkama cihazı ile temizlenmiş olur. Tesisatınızda yağ gibi zorlu atıkları çok kullanıyor olmanız nedeni ile  zamanla pimaşlar bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Periyodik temizlik yaptırmadığınız takdirde özellikle mutfak pimaş içlerinde biriken yağ katmanları yüzünden tıkanıklıkla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

Otel pimaş yıkama hizmeti veren pimaş yıkama servisimiz size de yardımcı olur. Pimaş yıkama, tıkanıklık açma uygulamasından farklı olup tıkanıklık açma işlemi değildir. Pimaş yıkama tıkanıklığa engel olmak için önceden önlem alarak aşırı yağlanma ve kirliliğin önüne geçmek için yapılan bir uygulamadır.  Bu tıkanıklığa karşı alınacak uzun vadeli kalıcı çözüm sunan etkili bir önlemdir. Eskiyen tesisatlarda zamanla biriken pislikler temizlenmediğinden pimaş tıkanıklığı daha fazla görülür. Çünkü pimaş içinde birikmiş atıklar katmanlara yol açar. Bunlar zamanında temizlenmediği zaman pimaş tıkanır.

Otel pimaş yıkama

Otel pimaş yıkama yapan firmamız İstanbulda bütün otellere hizmet vermektedir. Aradığınızda  uygun bir zaman için karşılıklı mutabık kalınıp servis için randevu oluşturulur. Zahmetsiz bir şekilde pimaş yıkama işlemiyle size sağlıklı çalışan bir tesisat bırakalım. Cihazla yüksek basınç altında temizlenen pimaş borularla sorunsuz bir tesisatınız olsun. Bu işlem artık herkes için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Pimaş yıkama otelerde yoğun kullanılan mutfak giderlerinin kesintisiz iş yapılabilmesine olanak ağlayan ve tıkanıklığa karşı sizlere kalıcı çözüm suna bir uygulamadır.