Tesisatçı 701 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Otel pimaş yıkama pimaş gider hattı temizleme ve basınçlı gider borusu yıkama işi basınçlı pimaş yıkama makinesi ile yapılır. Ondan önce yani pimaş yıkama temizleme işinden önce tıkanmış gider var ise  pimaş boru tıkanıklığı açma robotu ile  pimaş boru tıkanıklık açma yapılır. Sonrasında kamera ile pimaş boru içi görüntülenir ve yağlanma ve aşırı kirlenme var ise pimaş içlerinin temizlenmesine karar verilir. Bu açıdan, Otellerde  sürekli tıkanan mutfakların pimaş yıkama cihazı ile yıkanması tıkanıklığın önüne geçer

Otel pimaş yıkama atık su gider borusu temizleme

Otel pimaş yıkama hizmeti sayesinde pis su gider tesisatınızı kullanırken sorun yaşamanız düşük olasılıktır. Çünkü pimaş içinde birikmiş ve tıkanıklığa neden olabilecek etkenler tamamen pimaş gider yıkama cihazı ile temizlenmiş olur. Tesisatınızda yağ gibi zorlu atıkları çok kullanıyor olmanız nedeni ile  zamanla pimaşlar bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Periyodik temizlik yaptırmadığınız takdirde özellikle mutfak pimaş içlerinde biriken yağ katmanları yüzünden tıkanıklıkla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

Otel Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Otel Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Atık su gider borusu yıkama hizmeti veren pimaş yıkama servisimiz size de yardımcı olur. Pimaş yıkama, tıkanıklık açma uygulamasından farklı olup tıkanıklık açma işlemi değildir. Pimaş yıkama tıkanıklığa engel olmak için önceden önlem alarak aşırı yağlanma ve kirliliğin önüne geçmek için yapılan bir uygulamadır.  Bu tıkanıklığa karşı alınacak uzun vadeli kalıcı çözüm sunan etkili bir önlemdir. Eskiyen tesisatlarda zamanla biriken pislikler temizlenmediğinden pimaş tıkanıklığı daha fazla görülür. Çünkü pimaş içinde birikmiş atıklar katmanlara yol açar. Bunlar zamanında temizlenmediği zaman pimaş tıkanır.

Otel pimaş yıkama yapan firmamız İstanbulda bütün otellere hizmet vermektedir. Aradığınızda  uygun bir zaman için karşılıklı mutabık kalınıp servis için randevu oluşturulur. Zahmetsiz bir şekilde pimaş yıkama işlemiyle size sağlıklı çalışan bir tesisat bırakalım. Cihazla yüksek basınç altında temizlenen pimaş borularla sorunsuz bir tesisatınız olsun. Bu işlem artık herkes için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Pimaş yıkama otelerde yoğun kullanılan mutfak giderlerinin kesintisiz iş yapılabilmesine olanak ağlayan ve tıkanıklığa karşı sizlere kalıcı çözüm suna bir uygulamadır.

Benzer Gönderiler: