Tesisatçı 812 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ortaköy radyatör dışı toz temizliği

Radyatörler zamanla tozlardan etkilenir. Radyatör kanallarında, ızgaralarında biriken tozları temizlemek sizler için olanaksızdır. Buralara elinizle ulaşamadığınız için tozdan, kir kalıntılarından temizlenmez. Radyatör temizliğinde kimyasal maddelerin kullanılması da sakıncalı olur. Bu nedenle Ortaköy radyatör dışı toz temizliği hizmeti veren firmamızdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Radyatörleri deneyimli ustalarımızla kuru buhar veren özel bir cihazla temizliyoruz. Radyatörlerinizin bu kadar kolay temizlenmesi sizi çok şaşırtacak. Radyatörlerin en dar alanlarında bile kümelenmiş tozlar kuru buharla kolayca, zahmetsizce temizlenecek. Radyatör dış temizliği sayesinde evinizde gerçekten nefes aldığınızı hissedecek, havada uçuşan tozlardan tamamen kurtulacaksınız. Radyatörler yeni takıldığı gibi tertemiz olacak, kimyasal madde kullanmadan temizlenecek.

Radyatör dış temizliği yapan ustalarımız kısa sürede çalışmalarını bitirir. Çünkü radyatörleri yerinden sökmeden kolayca temizler. Kuru buhar veren cihazı radyatöre bağlarlar. Cihaz yüksek basınçla kuru buharı radyatöre verir ve üzerindeki tüm toz zerrecikleri, kir kalıntıları, hatta burada yerleşen mite böcekleri de temizler. Mite böcekler için radyatörlerin nemli ve sıcak olan ızgaraları ev ortamı gibidir. Buralara yerleşerek alerjik etkilere yol açarlar. Bu yüzden radyatör dış temizliği sağlık açısından da çok yararlıdır. Ortaköy radyatör dışı toz temizliği konusunda servisimizden en iyi hizmeti alırsınız. Cihazın yüksek basınçla verdiği kuru buhar sayesinde radyatörler sağlıklı bir şekilde temizlenir. Herhangi bir kimyasal içermeyen kuru buhar radyatörlerin en dar alanlarında bile istediğiniz temizliği sağlar. Radyatörlerinizin düzenli temizliğini yaptırmak hem sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar hem de doğalgazı az yakıp fazla ısı almanızı sağlar.

Ortaköy radyatör dışı toz temizliği fiyatları hakkında servisimizden gereken bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Bu kadar sağlıklı bir uygulamadan herkes faydalansın diye en uygun fiyatlarla radyatörlerin dış temizliğini yapıyoruz. Radyatörler temizlikten sonra istediğiniz gibi tertemiz olur, tozdan kurtulur. Ortaköy radyatör dış temizleme konusunda deneyimli ustalarımızla, cihazla radyatörleri temizliyoruz.

Benzer Gönderiler: