Tesisatçı 954 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ortak mahalde su kaçağı var ise cihazla su kaçağı tespiti yapan firma ile görüşerek, bina ortak alanda su kaçağı binada su kaçağı var durumunu iletip yardım almalısınız. Kalorifer tesisatı su kaçağı bulma servisi ile de kalorifer tesisat kaçak bulma işlerinde yardım alabilirsiniz.

Yangın hattı, merdiven boşluğu, bahçe gibi binalardaki ortak kullanım alanlarında zaman zaman su kaçağına rastlanır. Bu tür su kaçaklarının fark edilmesi, evlerde yaşanan su kaçaklarından daha uzun sürede fark edilmektedir. Eğer ki bina ile ilgilenen kapıcı ya da bir yönetici yoksa bu süre daha da uzayıp sorunun daha da büyüdükten sonra fark edilmesi mümkün olmaktadır. Ortak yaşam alanımızda tesisatta su kaçağı olduğunda kimse sahiplenip su kaçağı tespiti yaptırmamaktadır.

Ortak mahalde su kaçağı var | Uzmanlar Tesisat

Ortak mahalde su kaçağı var | Uzmanlar Tesisat

Ortak mahalde su kaçağı bulma servisi

Ortak mahalde su kaçağı olması durumlarında bazen bilerek ihmal de söz konusu olmaktadır. Oysa ki su kaçakları ne kadar erken tespit edilirse o kadar az maliyet ile tamiri gerçekleştirilir. Binaların ortak kullanılan alanda meydana gelen su kaçağı durumlarında tamiri masrafını tüm bina ortak şekilde ödemelidir. Bahçede olan bir su kaçağında üst katlardaki bina sahiplerinin ödememesi gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi çatı katında yaşanan bir sorunda da alt katların ödememesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Bu alanlar ortak kullanıldıkları için her hangi bir sorun ile karşılaşıldığında ödemenin de ortak yapılması gerekmektedir. Ortak mahallerdeki su kaçaklarının tamirinde de diğer tamirlerde kullanılan cihaz ile kırmadan tespit işlemi yapılması gerekir. Bu işlem ile hem daha kısa sürede su kaçağı bölgesi noktasal tespit edilir hem de kırma son aşamada olduğu için tamir bölgesine verilebilecek en az zarar verilir.

Uzmanlar Tesisat, kişisel yaşam alanlarındaki tamir yöntemlerini aynı şekilde ortak mahaldeki sorunlarda da kullanmaktadır. Kişisel yaşam alanlarındaki gibi titizlik ile çalışıp en kısa sürede bu alanlarında kullanıma elverişli olmasını sağlamaktadır. Sertifika sahibi su kaçak uzmanları ile hizmet veren firmamız, dar alanda da geniş alanda da aynı titizlik ve hız ile çalışarak her türlü su kaçağı sorununuzu çözmenize yardımcı olmaktadır.

Benzer Gönderiler: