Tesisatçı 502 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Okmeydanı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği kalorifer petek bakımı servisi makineli ilaçlı temizlik yapar. Kalorifer radyatör temizliği servisi yerden ısıtma temizleme işini ayrı bir cihazla yapar. Yerden ısıtma ve tesisat temizleme işinde basınç en önemli noktadır. Okmeydanı petek bakımı servisi sahada bu işi çok yapmış olup alttan ısıtma sistemi için ayrı bir cihaz olması gerektiğini sürekli dile getirmiştir. Uzman tesisatçılar ve profesyonel cihazlar ile tesisat temizliği yaptığında bu işin faydasını çok daha fazla görürsünüz.

Okmeydanı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Okmeydanı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği | Uzmanlar Tesisat

Okmeydanı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği

Yerden ısıtma tesisatı kullananlar evlerinin nasıl ısındığını bilirler. Her yer, her oda aynı şekilde dengeli ısınır. Evinizde görünür yerlerde peteklerde olmadığı için görsellik açısından da yerden ısıtma tesisatı kullanışlıdır. Herhangi bir bölümünde arıza oluştuğunda, lokal olarak tamir etme şansına sahipsiniz. Sadece sorunlu bölgede çalışma yapılır, diğer alanlar ısınmaya devam eder. Bu kolaylıklardan yaralanmanız için, her yıl yerden ısıtma tesisatını temizletmeyi aksatmamalısınız.

Okmeydanı yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği  servisimiz sizlere cihazla, kimyasallı temizlik hizmeti vermektedir. Yerden ısıtma sisteminde çamurlaşma hızı daha fazladır. Çünkü bu tesisat daha düşük sıcaklıkta çalışır. Bu aynı zamanda bakterilerin çoğalması içinde uygun bir etkendir. Bu yüzden her yıl tesisatınızı temizletmelisiniz.

Yerden Isıtma temizliği ile Kalorifer Petek Temizliği Farklı mı?

Yerden ısıtma tesisat temizliği ile petek temizliği arasında temizlik açısından ve kullanılan cihazlar açısından da farklılıklar vardır. Petek temizleme için kullanılan cihaz yerden ısıtma tesisatı temizleme için yetersiz kalır. Nedeni yerden ısıtma tesisatında oluşan çamurlaşma ve kirliği petek temizleme cihazı tam olarak temizleyemez. Çünkü, kalorifer petek temizleme cihazının basıncı düşük kalacaktır. Hava ve su ile ara ara basınç yapılarak tıkanıklıklar açılabilir. Bu açıdan bu sistemin temizliği hava ve su ile temizlik imkanını aynı anda sunan cihazla yapılır.

Okmeydanı yerden ısıtma temizliği petek temizliği yapan bir firmaya ihtiyacınız olduğunda hemen servisimizi arayabilirsiniz. Özel cihaz yardımıyla hava ve basınçlı suyla tesisatınızı temizleyelim. Çamurlaşma hızının azalması içinde tesisat koruyucu kimyasal kullanalım. Kışın yerden ısıtma tesisatını kullandığınızda eviniz daha iyi ısınsın, ısıyı daha kolay hissedin.

Benzer Gönderiler: