Tesisatçı 349 kez görüntülendi

Musluk, duş ve küvet sızıntıları – Tesisatçı su sızıntılarını cihazla kontrol edip bulur

Musluk, duş ve küvet sızıntıları için yapılması gereken önce giderlerle ilgili mi yoksa şebeke suyuyla mı ilgili bunu tespit etmek gereklidir. Her malzemenin olduğu gibi evde iş yerinde kullandığımız musluklar, duş ve küvetlerinde bir ömrü vardır. Bir müddet sonra musluk su damlatmaya veya sızdırmaya başlayabilir. Küvet ve duş tesisatı giderinde veya temiz su tesisatında, zemin derz aralarında aşınma olduğundan su sızıntısı yaşanabilir. Ay sonunda su sızıntısı kaynaklı faturanızın arttığını görebilirsiniz. Faturada artış olması durumu su kaçağının, su sızıntısının temiz su kaynaklı olduğunu işaret eder.

Bu durumda yapmanız gereken şey acilen su sızıntısını durdurmak olmalıdır. Bunun tespitini cihazla yapan tesisatçı ile görüşüp tam noktasının bulunmasını sağlayabilirsiniz. Doğru tesisat firması ile çalışırsanız aynı gün su sızıntı tespitini yaptıktan sonra tamirini de aynı gün yapacaktır.

Musluk, duş ve küvet sızıntıları içinde musluklarınız da oluşabilecek bu sızıntılar genellikle göbekten kaynaklanmaktadır. Kendi imkânlarınızla değiştirebileceğiz basit bir iştir. Uzun süredir kullanılan bir musluk ise en doğrusu musluğu tamamen değiştirmek olmalıdır. Duş ve küvet sızıntılarını kendi imkânlarınızla değiştirmeniz mümkün olmayabilir. Bu sebeple uzman bir tesisatçı bulup yaptırmanız gerekmektedir. Bazı sızıntıların kaynağını net gördüğünüz halde müdahale etmek hakkında fikriniz olmayabilir. Bu durumda yapılması gereken deneyip görmek değil bu arızayı çözen tesisatçı çağırmak çok daha doğru olur. Çünkü, herhangi bir fikrinizin olmadığı bir durumda arızayı gidermek için uğraşmanız demek yeni sorunlara neden olabileceğiniz anlamına gelebilir.

Musluk, duş küvet sızıntıları

Firmamız yıllardır mekanik tesisat alanında kapsamlı faaliyet göstermekte ve bu alanda servis hizmeti vermektedir. Karşılaşabileceğiniz her türlü tesisat sorunlarını en kısa sürede ve garantili olarak cihazla tespit edilip en kısa sürede gidermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır.

Musluk, duş ve küvet sızıntıları basite alınmayarak gerekli müdahaleyi yapacak tesisatçılar ile bağlantı kurup arızayı profesyonel uygulamalar ile  çözdürmelisiniz.

Tesisatçı servisinin sunduğu alternatif tesisat hizmetleri