Tesisatçı 510 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Musluk, batarya ve sifon montajı, lavabo bataryası montajı ve musluk montajı tesisatçı ustaya yaptırılmalıdır. Evye sifon montajı içinde bir tesisatçı ustadan yardım almak her açıdan fayda sağlayacaktır. Sonuçta sorunsuz iş için tesisat montajını ve tesisat malzemelerinin montajını yapacak kişi tesisatçı olmalıdır

Musluk batarya ve sifon montajı lavabo batarya montajı

Musluk montajı çok basit bir iş olup bunu evde size yapabilirsiniz. Önce ana vanadan suyu kesin sonra musluğu açın tesisatta kalan suda boşalsın. Sonra anahtarla veya çok sıkı değilse elinizle sola doğru çevirerek musluğu bağlantı noktasından sökün. Yeni musluk takacaksanız musluğa biraz keten sürdükten sonra ketene varsa macun yok ise keteni ıslatın ve musluğu sağa doğru çevirerek yerine takın. Sonra suyu açıp su akıtıp akıtmadığının kontrolünü yapın.

Batarya montajına gelecek olursak bu montajı siz yapamayabilirsiniz. Çünkü, batarya alt bağlantıları çürümüş olabildiğinden sökmek bile çok zor olabilir. Bu açıdan batarya montajını tesisatçı çağırarak tesisatçıya yaptırın. Diğer taraftan sifon montajını da siz yapabilirsiniz. Önce lavabo içinde olan kısmı düz tornavida veya yıldız tornavida ile sola doğru çevirerek açın. Sonra lavabo altında kalan kısmı elinizle tutun ki üstten tornavidayı çevirdiğinizde boşa dönmesin. Bu şekilde rahatlıkla sifonu çıkarıp aynı şekilde  yeni sifonu takabilirsiniz.

Tesisatınız için musluk batarya sifon montaj işlerini yapacak bir ustaya ihtiyacınız olursa, semtinizde yıllardır bu hizmeti veren servisimizden yardım alabilirsiniz. Ustalarımız musluk, batarya ve sifon ve montajı alanında oldukça deneyimlidir. Eskiyen bataryaları, musluk ve sifonu değiştirir, bu montaj işlerinde size yardımcı oluruz. Her çeşit musluk batarya ve sifon montaj işlerinizi tesisatçı servisimiz aracılığı ile yapmaktayız. Eski tip muslukları, aç kapa musluk montajı, banyo bataryası, mutfak bataryası montaj işleri istenilen kalitede yapılır. Lavabo sifon montajı, klozet sifon montaj işleri de aynı kalitede yapılır. Servisimizden musluk batarya sifon montaj konusunda ihtiyacınız olduğu her zaman deneyimli bir usta talebinde bulunabilirsiniz. Tesisattaki bu montaj işleri profesyonel bir yardımla en iyi şekilde yapılacaktır. Bilinçsizce yapılan montaj işlerinde sorun yaşamanız çok uzak bir ihtimal değildir.

Musluk, batarya ve sifon ve montajı gibi ihtiyaçlarınızda servisimizden mesai saatleri içerisinde hizmet alabilirsiniz. Tesisat montaj işlerinde sorun yaşamamak için, ustalarımız size yardımcı olsun. Musluk batarya sifon montaj işleri deneyimli ellerde yapılsın. Her model musluklarınız için, bataryalarınız için profesyonel yardım almanız faydanıza bir durumdur.

Benzer Gönderiler: