Tesisatçı 926 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Mimarsinan radyatör dış toz temizliği

Kalorifer tesisatının temel aksamlarından olan radyatörler zamanla tozlanır. Bunları sizde temizlemeye çalışsanız, kanalların, ızgaraların arasını temizleyemezsiniz. Temizlemek için çok fazla efor sarf edersiniz fakat yine de tam istediğiniz gibi temizlenmiş olmaz. Radyatörlerin dış temizliği için profesyonel yardım almalısınız. Mimarsinan radyatör dış temizliği yapan servisimiz sizlere yardımcı olur. Radyatör dış temizliğini kuru buhar veren özel bir cihazla yapan ustalarımız kısa sürede radyatörlerin tertemiz olmasını, tozdan, kirden kurtulmasını sağlar. Radyatörler belirli aralıklarla mutlaka temizlenmelidir. Evinizdeki eşyalarınız nasıl tozlanıyor ise, radyatörlerinizde tozdan etkilenir. Siz ne kadar radyatörleri silseniz de, her yerini temizlemeniz olanaksızdır. Bu yüzden ustaların kuru buhar cihazıyla radyatörlerin temizlemesini sağlamalısınız. Radyatörler yeniymiş gibi tertemiz olsun.

Mimarsinan radyatör dış temizliği hizmeti alırsanız, deneyimli ustalarımız en kısa sürede temizliği kolayca yapacaktır. Kuru buhar veren cihazı petekleriniz bağlarlar. Bu temizlik sırasında radyatörlerin yerinden sökülmesi de gerekmiyor. Yerindeyken radyatörler kolayca temizleniyor. Cihaz kur buharı yüksek basınçla radyatörlere püskürtüyor. Böylece radyatörlerin ızgaralarında, kanallarında birikmiş tozlar, kir kalıntıları zahmetsiz bir şekilde temizlenmiş olur. Ayrıca radyatörlerde yerleşen mite böceklerde temizlenir. Sıcak ve nemli olan radyatör ızgaraları bu ev akarlarının üremesi, barınması için en uygun ortamlardan biridir. Evinizdeki bu alerjenlerden radyatör dış temizliği sayesinde kolayca kurtulmuş olursunuz. Radyatör dış temizliği hem hijyen açısından, hem de sağlığınız açısından çok iyi bir hizmettir. Bundan herkes faydalanmalıdır. Evinizde sağlıklı şekilde nefes almalısınız.

Mimarsinan radyatör dış toz temizliği

Mimarsinan radyatör dış toz temizliği

Radyatör dış temizliği fiyatlarını öğrenmek isterseniz, Mimarsinan radyatör dış temizleme hizmeti veren firmamızdan gereken bilgileri öğrenebilirsiniz. Radyatör dış temizliği fiyatlarını herkesin faydalanması için en uygun şekilde belirledik. Herkes faydalansın, herkes sağlıklı evlerde yaşasın diye makul, avantajlı fiyatlarla hizmet veriyoruz. Radyatör dış temizliği belirli zamanlarda yapılmalıdır. Üzerlerinde biriken tozdan, kirden kuru buhar veren cihazla kolayca kurtulmaları gerekir.

Benzer Gönderiler: