Tesisatçı 539 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği servisi İstanbul radyatör petek temizliği bu temizliği ilaçlı makineli yapar. Yerden ısıtma tesisat tıkanıklığı, kombi radyatör petek temizleme makinesi ile açılamaz bunun için yerden ısıtmaya özel cihaz kullanılmalıdır. Maltepe doğalgaz petek temizliği servisi yerden ısıtma tesisatı temizliği ve bakımı için basıncı yeterli bu sisteme özel makine kullanır. Düşük ısıda çalışan bu sistemin temizliği periyodik yapılarak ısınma performansı artırılır.

Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği

Yeden ısıtma tesisatı en fazla tercih edilen ısıtma sistemlerinden biri haline gelmiştir. Konforu, ısınma kolaylığı, her yerin aynı derecede ısınması, evdeki dekoratif görünümün bozulmaması ve yerden sağladığı avantajla bu ısıtma sistemi büyük avantajlar sağlamaktadır. Ancak bunların devamlılığı için her yıl tesisatınızı temizletmelisiniz. Alttan ısıtan bu sistemde ayak ısısına yakın bir sıcaklıkta evin her yerini aynı şekilde ısıtır. Homojen ısınma sayesinde ısı kaybı olmadan evin her yeri aynı sıcaklıkta kalır. Ev içinde bir oda sıcak bir oda soğuk olmayacağından hasta olma riski de düşer.

Maltepe tesisat temizliği yapan firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Üstelik sadece temizlik değil, koruyucu kimyasal kullanımı sayesinde sonradan çamurlaşma oluşma hızını düşürecek, ısı kalitesini arttıracak uygulamada buna dâhildir. Maltepede petek tesisat temizliği için firmamızı arayabilirsiniz.

Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Alttan ısıtma Sistem Temizliğinde Kullanılan Makine

Bu temizlik sırasında kullanılan cihaz diğer petek temizliğinde kullanılan cihazdan farklıdır. Bu cihaz hava ve basınçlı suyla tesisat temizliği yapmaktadır. Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği yapan ustalarımız hava ve su yardımıyla kısa sürede temizliği tamamlar. Bundan sonra çamurlaşmayı azaltan tesisat koruyucu kimyasal kullanır. Bu kimyasal tesisatın içinde bırakılır. Kışın hem daha kaliteli ısınır, hem de tesisatınızdaki tıkanıklıkları engellersiniz. Kesintiye uğramadan rahatça ısınırsınız. Her sene bu temizliği yaptırırsanız, yerden ısıtma tesisatını en randımanlı şekilde kullanabilirsiniz.

Şunu da ifade edelim bu sistem kurulumu sonradan yapılması olası değildir. Sistem inşaat aşamasında yapılmalı veya tadilat yapılacak ise bu aşamada yapılabilir. Sistem kurulumu diğer sistemlere göre maliyet açısından daha pahalı olup kullanım ve estetik açısından daha avantajlıdır.

Benzer Gönderiler: