Tesisatçı 193 kez görüntülendi

Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği – Bu sistemin temizliği periyodik yapılarak ısınma performansı artırılır

Yeden ısıtma tesisatı en fazla tercih edilen ısıtma sistemlerinden biri haline gelmiştir. Konforu, ısınma kolaylığı, her yerin aynı derecede ısınması, evdeki dekoratif görünümün bozulmaması ve yerden sağladığı avantajla bu ısıtma sistemi büyük avantajlar sağlamaktadır. Ancak bunların devamlılığı için her yıl tesisatınızı temizletmelisiniz. Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Üstelik sadece temizlik değil, koruyucu kimyasal kullanımı sayesinde sonradan çamurlaşma oluşma hızını düşürecek, ısı kalitesini arttıracak uygulamada buna dâhildir. Maltepede yeden ısıtma tesisat temizliği için firmamızı arayabilirsiniz.

Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği

Bu temizlik sırasında kullanılan cihaz diğer petek temizliğinde kullanılan cihazdan farklıdır. Bu cihaz hava ve basınçlı suyla tesisat temizliği yapmaktadır. Maltepe yerden ısıtma tesisat temizliği yapan ustalarımız hava ve su yardımıyla kısa sürede temizliği tamamlar. Bundan sonra çamurlaşmayı azaltan tesisat koruyucu kimyasal kullanır. Bu kimyasal tesisatın içinde bırakılır. Kışın hem daha kaliteli ısınır, hem de tesisatınızdaki tıkanıklıkları engellersiniz. Kesintiye uğramadan rahatça ısınırsınız. Her sene bu temizliği yaptırırsanız, yerden ısıtma tesisatını en randımanlı şekilde kullanabilirsiniz.

Şunu da ifade edelim bu sistem kurulumu sonradan yapılması olası değildir. Sistem inşaat aşamasında yapılmalı veya tadilat yapılacak ise bu aşamada yapılabilir. Sistem kurulumu diğer sistemlere göre maliyet açısından daha pahalı olup kullanım ve estetik açısından daha avantajlıdır.