Tesisatçı 775 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Makine ile tuvaleti açan tesisatçı ya da makineyle tuvalet gideri açan usta bu işi elbette robotlu makine ile yapar.Tıkalı tuvalet giderini makine ile açan tesisatçı, tıkanan tuvalet gideri açma yaparken gider boru çapına göre makineye yay takar. Tuvalet borusu tıkanıklığını robotlu makine ile açan tesisatçı, mutfak tıkanıklığı açmada kullandığı yayaı ve ucuna taktığı aparatı kullanmaz. Tıkanan tuvaleti açan usta tuvalet gider boru çapına uygun kalın yay kullanır.  Bunca imkan varken, tıkanıklık robotla açılmalı, tuvalet gideri kırılmamalıdır.

Makine ile tuvaleti açan tesisatçı

Robotla tuvalet gider açma servisi ile çalıştığınızda kırma dökme gerektirici uygulamalardan kaçınmış olursunuz. Günlük yaşamımızda tuvalet en sık kullanılan yerlerdir biridir. Tuvalette yaşanılacak bir problem olduğunda acilen halledilmesi gerekir. Tuvalet giderlerinin tıkanmasına, attığımız ıslak mendiller veya yanlışlıkla düşürdüğümüz suda erimeyen bazı eşyalar sebep olabilir. Bu herkesin başına gelebilir. Böyle bir durumda eskiden tuvalet giderleri bazı noktalardan kırılarak yapılırdı. Eviniz veya iş yeriniz inşaat alanına dönerdi.

Makine ile tuvaleti açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Makine ile tuvaleti açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Günümüzde tuvalet giderlerinin tıkanması kâbus olmaktan çıktı. Gelişen teknoloji ile birlikte bu iş kullanılmak üzere yeni makineler üretildi. Bu makineler sayesinde kırmadan dökmeden hatta hiçbir yeri kirletmeden dakikalar içerisinde tıkalı olan tuvaletiniz açılabilmektedir. Hatta bu giderlere kamera sokularak tıkanıklığın hangi bölgede ve neden tıkandığı tespit edilebilmektedir. Bu tıkanıklığın sebebi giderinize takılan ıslak mendil veya yabancı cisimler olmayabilir. Atık borularınızda oluşabilecek çökmelere de sebep olabilir. Bu çökmeler kamera sayesinde noktasal olarak tespit edilerek sadece o bölgede işlem yapılarak çözüme kavuşturulur.

Firmamız dâhilinde bütün bu işlemler uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarımızla yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve sonrasında mükemmel ile tanışmak. Robotla tuvalet gider açma uygulamanın nasıl yapıldığını iyi bilen insanlardır.

Tıkanıklık çeşitleri arasında tuvalet tıkanıklığı en zorlu tıkanıklık olup, vatandaş olarak kendi çabamızla açabileceğimiz bir tıkanıklık çeşidi değildir. Mutlaka profesyonel uygulama yapan tesisatçıdan yardım almak gereklidir. Makine ile tuvaleti açan tesisatçı veya tesisat firmasından yardım almanız arızanın kısa sürede sorunsuz çözülmesi anlamına gelir.

Benzer Gönderiler: