Tesisatçı 927 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Makine ile su kaçağı bulan tesisatçı, su kaçağı tespiti ve onarımı yapar ve bunu yaparken etraf kırılmaz. Su kaçağı, su kaçak makinesi ile bulunduğu için kameralı su kaçak tespiti fiyatları uygundur.  Cihaz olmadan su kaçağı tespiti yapılması kırma dökmeden öteye geçmez. Kırmadan su kaçağı tamiri için de kalorifer kaçağının kimyasal ilaçla tamiridir. Diğer taraftan atık su gide borularında oluşan tıkanıklığı açılırken de  tıkanıklık açma makinesi boruya zarar vermez. Tesisatçı, su kaçağını cihazla kırmadan bulur ve giderleri de robotla kırmadan açar.

Makine ile kaçak tespiti yapan tesisatçı

Makine ile su kaçağı bulan tesisatçı ile daha önce çalıştıysanız, kaçağın noktasal bulunup tamir edileceğini sizde bilirsiniz. Evlerde iş yerlerinde tesisatınızda kaçak mı var ? Alt kata dairenizden su mu iniyor, su mu sızıyor ? Artık, bütün dairenizi kaçağın yerini bulana kadar kırdırtmak zorunda değilsiniz. Makine ile su kaçağı bulan tesisatçı sayesinde kaçağın yerini kırmadan dökmeden dakikalar içinde noktasal olarak tespit etmek mümkün. Su kaçağı nasıl olur da bu kadar kısa sürede bulunabilir diye merak ettiğinizi biliyorum ?

Makine ile Su Kaçağı Bulan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Makine ile Su Kaçağı Bulan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Bu iş için özel üretilmiş çok hassas sesleri duymamızı sağlayan akustik dinleme cihazı ile zemin altında oluşan kaçağı buluyoruz. Ustalarımız öncelikle dairenizde bir ön keşif yaparak tesisatın nereden geçtiğini tespit eder. Kaçağın nerede olabileceğini tecrübelerine dayanarak bölgesel olarak belirler. Ancak noktasal tespiti cihaz olmadan yapmak zordur.  Akustik dinleme cihazı ile dinleme yaparak kaçağı noktasal olarak tespit eder. Çok küçük kaçaklarda tesisata kompresör bağlayarak yüksek basınçta hava verilip akustik dinleme cihaz ile kaçak yeri tespit edilebilir.

Uzmanlar tesisat olarak bünyemiz dâhilinde her türlü kaçak tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Tarafımızdan yapılan her iş garanti ve sorumluluğumuzda olup sonrasında yaşanılabilecek her türlü olumsuzluk tarafımızdan giderilmektedir.

Uzman tesisatçı ve profesyonel cihaz ikilisi ile zemin altında görünmeyen noktadaki su kaçağı kırma yapmadan cihazla bulunur. Elektronik cihaz olmadan usta tek başına çok isabetli tespit yapamayacağı gibi usta olmadan elektronik cihazda tek başına yetersiz kalacaktır. Cihazı iyi bilen, iyi kullanan kişi kaçağın çok net bulunmasında büyük etkendir. Makine ile su kaçağı bulan tesisatçı size zamandan tasarruf imkanı sağladığı gibi maliyet olarak da avantaj sağlar.

Benzer Gönderiler: