Tesisatçı 739 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Makine ile mutfak giderini açan tesisatçı veya makineyle mutfak giderini açan usta, banyo mutfak lavabo gider boru tıkanıklığı açma işini kırma dökme yapmadan açar. Kamerayla mutfak gideri açan tesisatçı firma, tıkalı gider borusunu makineyle açma yaptığı için ücrette uygun olur. Gider açma makinesi kullanarak tıkalı gideri robotlu makine ile açan usta sonrasında da kamera ile pimaş içi görüntüleme yapar. Bu sayede, tıkalı mutfak gideri robotla açılır mutfak gideri robotla açılır ve gider boruları da zarar görmez.

Makine ile mutfak giderini açan tesisatçı

Mutfak gideriniz tıkandı ise panik yapmanıza gerek yok. Yapmanız gereken makine ile mutfak giderini açan tesisatçı bulmak olmalıdır. Artık kırmadan dökmeden mutfak giderlerinizi açmak mümkün. Mutfak giderleri tıkanması en sık yaşanılan tesisat sorunudur. Çok sık kullanmasından dolayı yemek ve yağ atıkları birikmesi ile mutfak giderimiz tıkanır. Bu tıkanıklar çoğu zaman lavabo aç kullanılarak açılır. Ancak bu açma tam bir çözüm değil geçici çözümden öteye geçmemektedir. Zamanla tekrar aynı sorunla karşılaşılır. Bazen mutfak gideriniz lavabo aç kullanılarak açılmaz. Bu durumda mutlaka profesyonel bir tesisatçı bulmanız gerekir.

Tıkalı mutfak giderleri mutlaka makine ile açılmalıdır. Gerekirse kamera ile görüntüleme yapılabilir. Mutfak giderinizi tıkamaya sebep olan yemek artık veya yabancı cisimler mutlak suretle giderden çıkartılıp temizlenmeli, aksi takdirde tekrar tıkanıklığa sebep olacaktır.

Atık su gider pimaş borularını açmak için tesisatçı seçerken çok dikkatli olmalısınız. Tıkanıklık olduğunda stres yapmadan tıkanıklığı makine ile açacak bir tesisatçı bulmanız gereklidir. Eğer ilk adımı doğru atarsanız geri kalan kısımda sorun yaşamayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu anlamda bu uyarımızı dikkate almanız halinde sorun yaşamayacağınız bir gerçektir.

Makine ile mutfak giderini açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Makine ile mutfak giderini açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Diğer taraftan tesisatçı bir çözüm bulur elbet deyip cihazı olmayan bir usta çağırırsanız sonuç hiç beklemediğiniz şekilde olabilir. Usta işinizi elbet çözer ancak, etrafı kıramadan mı yapacak, yoksa etrafı kırıp mı yapacak. Bahse konu bu hususlar sizi fazla maliyete katlanmaya da itecektir. Bu durumu dikkate alarak hareket etmeniz zaman açısından, cebinizden çıkacak para açısından etkileyecektir. Bahsettiğimiz arızanın çözümü cihaz kullanılarak yapılırsa her açıdan fayda sağlayacaktır. Eğer cihazı olmayan tesisatçı tıkanıklığı kırarak açacağını söylerse bu durumda da her açıdan zarardasınız. Kırma dökme olduğunda arıza giderildikten sonra birde kırılan yerlerin tadilatı gerekecektir. Bu da maliyet demek, zaman kaybı demek, iş kaybı demektir.

Bu anlamda yardım alabileceğiniz firmamız bu sektörde yıllardır çalışmaktadır. Uzman bir kadro ve tüm ekipmanlara sahiptir.

Benzer Gönderiler: