Tesisatçı 726 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lavabo tıkanıklığı açan firma ya da makine ile lavabo tıkanıklığı açan firma, tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile de zor tıkanıklık çeşitlerini açar. Kırmadan lavaboyu açan firma, lavabo açıcı usta gider açma işini robotlu makineler ile yapar. Tıkanıklık robotla kırmadan uzman tesisatçılar ile açıldığında kalıcı uzun ömürlü çözüm oluşur.

Lavabo tıkanıklığı açan firma

Lavabo tıkanıklığı açma uygulaması için kimyasal ilaçlı uygulama ile de açılabilmektedir. Hemen hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı durumlardan biridir lavabo tıkanıklığı. Peki lavabolarımız neden sıkı sık tıkanır. Bu tıkanıklara yağ, yemek ve çay artıkları sebep olmaktadır. Boruların başta yapılırken düzgün yapılmamasından kaynaklanan daralma ve çöküntülerde zaman içinde tıkanıklığa sebebiyet verebilir.

Halk arasında en çok bilinen ve tercih edilen yöntem marketten veya nalburdan alınan lavabo aç diye bilinen kimyasallar ile açmaktır. Evet bu çoğu zaman işe yarar ama bazı durumlarda açmak mümkün olmayabilir. Ayrıca bu geçici bir işlemdir. Bu işi profesyonel olarak yapan firmalar tıkanıklığı tamamen açtıktan sonra atık borularını temizlemek için son işlem olarak bunu yaparlar.

Lavabo Tıkanıklığı Açan Firma | Uzmanlar Tesisat

Lavabo Tıkanıklığı Açan Firma | Uzmanlar Tesisat

Diğer bazı yöntemler ise pompa kullanarak tıkanıklığı açmak veya boru içine tel veya kalın kablo ile iterek tıkanıklığı açmaktır. Ancak yukarıda yazdığım gibi bu yöntemler geçicidir ve atık borunuzun ileri kısmında oluşan tıkanıklar için başarı oranı oldukça düşüktür.

Pimaş gider borusu tıkanıklığı açan firma ile ilgili şimdi isterseniz profesyonel olarak kullanılan bu yöntemlerden biraz bahsedelim. Bu iş için özel üretilmiş makineler ile en zor tıkanıklıklar kolaylıkla açılabilir. Makine çelik teli itip çekmek suretiyle atık borularınızda tıkanmaya sebep olan bütün atıkları tele dolayarak geri çeker. Böylelikle atık borularınız temizlenir.

Diğer bir yöntem ise basınçlı su ile lavabo tıkanıklığın açılmasıdır. Öncelikle hortum tıkanıklığın olduğu bölgeye kadar sokulur ve makine çalıştırılır. Makine ile basınçlandırılan su hortumdan geçerken ucunda bulunan çelik top şeklindeki metali su yönüne ters bulunan deliklerinden hızla çıkarken metal topuda tıkalı olan bölgeye iter. Tıkalı bölge açılırken tıkanıklığa sebep veren yabancı cisimler suyun etkisi ile lavabodan hızla geri çıkar. Böylelikle kesin çözüm elde edilir.

Lavabo tıkanıklığı açan firma ile irtibata geçmeniz tıkanıklık için endişelerinizi sonlandıracaktır.

Benzer Gönderiler: