Tesisatçı 747 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lağımcı usta & Kanal tıkanıklık açma ustası, lağıma giden gider borularının tıkanması durumunda robotla tıkanıklığı açar. Kanalizasyon ustası veya kanal boru tıkanıklığı açan lağımcı usta, kanal boru tıkanıklığı açma işini yaparken borulara zarar vermez. Bu açıdan, tıkanıklık, uzman tesisatçılar ile kırmadan robotla açılır ve kırma dökme de yapılmaz.

Lağımcı usta & Kanal tıkanıklık 

Lağımcı usta & Kanal tıkanıklık – Evlerinizde ve iş yerlerinizde bazı sebeplerden dolayı ana hatlar giderlerinde, hatta ana rögar bağlantılarında tıkanmalar ve buna bağlı olarak taşmalar yaşanabilmektedir. Bu sorunlar oldukça can sıkıcı olmakla beraber maddi olarak ta büyük külfetler getirebilir. Hızla artan kentleşme ve nüfus yoğunluğu beraberinde alt yapı sorunlarını da getirmektedir. Ev ve iş yerlerinizde yaşayabileceğiniz tıkanıklık ve taşmaların sebeplerinden biride alt yapıdaki yetersizlikte olabilir.

Lağımcı Usta & Kanal Tıkanıklık | Uzmanlar Tesisat

Lağımcı Usta & Kanal Tıkanıklık | Uzmanlar Tesisat

Alt yapının yetersiz olduğu bölgelerde lağım taşmasının önüne geçmek için bina rögar ana bağlantısına mutlaka çekvalf konulmalıdır. Bölgede yaşanılacak ana rögar taşmalarında binanızda çek valf var ise bina içinde taşma yaşanmayacaktır. Bu sebeple alınması gereken önlemlerden bir tanesi de binanızın rögar bağlantısına mutlaka çek valf koymak olmalıdır. Lağımcı usta & Kanal tıkanıklık açma ustalarımız ile tıkanıklık arızalarında çığır açan uygulamalar ile kolayca bu dertten sizi kurtarıyoruz.

Bina içinde bulunan gider borularınız atılan yabancı cisimlerin etkisi ile zamanla tıkanabilir veya deforme olup çatlayabilir. Binanızın ilk yapımında gider boruların içinde kalan yabancı cisimlerde giderleriniz tam manasıyla çalışmasına engel olduğu gibi zaman içinde tıkanmasına yol açabilmektedir. Bu durum da tuvalet ve banyolar kullanılmaz hale gelebilir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için gider borularının belli aralıklarla temizletmeniz sizin için çok faydalı olacaktır. Bina giderlerinizi temizletmeniz tıkanıklık ve çatlakların önüne geçeceği gibi aynı zamanda da rögardan gelecek kötü kokuları önler.

Firmamız İstanbul un genelinde kırmadan dökmeden gider borularının içine görüntüleme yapan robotla noktasal olarak tıkanıklığın veya çatlağın yerini tespit etmektedir. Sorunu en akılcı yöntemlerle onarıp garantili olarak çözüme kavuşturmaktadır. Aynı zamanda firmamızda giderlerinizin bakımı ve temizliği  yapılmaktadır. Lağımcı usta & Kanal tıkanıklık uygulamalarında gönül rahatlığı ile kurumsal firmalardan bu hizmeti alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: