Tesisatçı 472 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği veya tesisat radyatör yerden ısıtma temizliği servisi bu işi olması gereken sürede yapar. Küçükçekmece Halkalı petek temizleme, tesisat yıkama kalorifer pete bakımı servisi hava ve su ile basınçlı yıkama ile temizliği yapar. Küçükçekmece yerden ısıtma temizliği, yerden ısıtma kombi kalorifer temizleme işinde tecrübe ve teknolojik makine şarttır. Tesisat temizliğini tecrübeli ustalar cihazla yaptığında hizmetin daha sağlıklı olacağı aşikardır. Sadece fiyat odaklı bu hizmeti alırsanız hizmet içeriğini atlamış olacağınızda yanlış kişilerden bu hizmeti alabilirsiniz.

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği 

Isınmada yerden ısıtma tesisatı kullanıyorsanız, her sene tesisatınızı temizletmeyi ihmal etmemelisiniz. Bu sistemin daha düşük sıcaklıkta çalışması nedeniyle tesisatın içinde çamurlaşma daha fazla oluyor. Hem de diğer sistemdeki gibi kireçlenme etkisi de oluyor. Bu nedenle tesisatta tıkanıklık sorunu yaşanma riski artıyor. Bu ve benzeri nedenlere bağlı ısınmada problemler yaşanabiliyor. İstediğiniz sıcaklıkta evinizi ısıtamıyorsunuz. Bunları yaşamamak için yerden ısıtma tesisat temizliğine önem vermelisiniz. Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizden randevunuzu alın, ustalarımız size yardımcı olsun. Üstelik temizlikte tesisat koruyucu kimyasal kullandığımız için sonradan çamurlaşma oluşma riski de azalsın.

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği servisimiz kimyasallı ve cihazla tesisatınızı temizler. Ustalarımız özel bir cihazla önce tesisata hava basar. Bir dakikadan daha kısa süren bu işlemde birkaç saniye süreli üç defa basılan hava sonrasında, tesisata basınçlı su verilir. Bu tesisatın içindeki çamur birikintilerinin kolayca temizlenmesini sağlar. İçeride kalan diğer atıklarda cihazın filtresiyle toplanır. Bu şekilde tesisat temizliği tamamlanır ve koruyucu kimyasal tesisata verilir. Artık yerden ısıtma tesisatındaki çamurlaşma hızı azalacak ve daha rahat ısınmaya başlayacaksınız.

Yerden ısıtma Sistem Temizliği Hangi Yönüyle Peteklerden Farklıdır?

Yerden ısıtma sistemi sıcaklık açısından insan vücut ısısına en yakın olan sistemdir. Çamurlaşma bu sistemde çok daha hızlı olduğundan periyodik bakımın bu sistemde ihmal edilmemesi gerekir. Peteklerde sıcaklık daha üst düzeyde olurken yerden ısıtma tesisat sıcaklığı insan ayak ısısına yakın seyrede. Alttan ısıtma sisteminde boru uzunluğu çok fazla olduğu için sirkülasyon süresi daha uzundur ve çamurlaşma daha hızlı olur.

Tıkanıklık oluşma riski daha yüksek olan bu sistemde bakım her yıl yapılmalıdır. Oysa kalorifer peteklerinde sistem hat boru daha kısa olup kirlenme daha geç olur. Yapılarda hacimsel olarak büyük kazanç sağlayan her alanın eşit ısıtılmasını sağlayan bu sistemin periyodik bakımı yapıldığı takdirde sağlıklı ısınma şansını yakalamış olursunuz.

Benzer Gönderiler: