Tesisatçı 160 kez görüntülendi

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği – Tesisat temizliğini tecrübeli ustalar cihazla yapar

Isınmada yerden ısıtma tesisatı kullanıyorsanız, her sene tesisatınızı temizletmeyi ihmal etmemelisiniz. Bu sistemin daha düşük sıcaklıkta çalışması nedeniyle tesisatın içinde çamurlaşma daha fazla oluyor. Hem de diğer sistemdeki gibi kireçlenme etkisi de oluyor. Bu nedenle tesisatta tıkanıklık sorunu yaşanma riski artıyor. Bu ve benzeri nedenlere bağlı ısınmada problemler yaşanabiliyor. İstediğiniz sıcaklıkta evinizi ısıtamıyorsunuz. Bunları yaşamamak için yerden ısıtma tesisat temizliğine önem vermelisiniz. Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizden randevunuzu alın, ustalarımız size yardımcı olsun. Üstelik temizlikte tesisat koruyucu kimyasal kullandığımız için sonradan çamurlaşma oluşma riski de azalsın.

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği

Küçükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği servisimiz kimyasallı ve cihazla tesisatınızı temizler. Ustalarımız özel bir cihazla önce tesisata hava basar. Bir dakikadan daha kısa süren bu işlemde birkaç saniye süreli üç defa basılan hava sonrasında, tesisata basınçlı su verilir. Bu tesisatın içindeki çamur birikintilerinin kolayca temizlenmesini sağlar. İçeride kalan diğer atıklarda cihazın filtresiyle toplanır. Bu şekilde tesisat temizliği tamamlanır ve koruyucu kimyasal tesisata verilir. Artık yerden ısıtma tesisatındaki çamurlaşma hızı azalacak ve daha rahat ısınmaya başlayacaksınız.

Yapılarda hacimsel olarak büyük kazanç sağlayan her alanın eşit ısıtılmasını sağlayan bu sistemin periyodik bakımı yapıldığı takdirde sağlıklı ısınma şansını yakalamış olursunuz. Yerden ısıtma sistemi sıcaklık açısından insan vücut ısısına en yakın olan sistemdir. Çamurlaşma bu sistemde çok daha hızlı olduğundan periyodik bakımın bu sistemde ihmal edilmemesi gerekir.