Tesisatçı 795 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Küçükçekmece petek dışı toz temizliği servisi

Petekler zamanla tozun birikmesine uygun bir yapıdadır.  Çünkü kanalları, ızgaraları dışarıda bulunan petekler kolayca tozdan etkilenir. Bu alanların temizlenmesi çok zordur. Elinizle ulaşamadığınız için petek ızgaralarını, kanallarını silerek temizlemeniz olanaksızdır. Bu konuda Küçükçekmece petek dışı toz temizleme hizmeti veren servisimizden yardım almalısınız. Peteklerin temizliği kuru buhar veren özel bir cihazla, deneyimli ustalarımız tarafından kolayca yapılsın. Petekler toz zerreciklerinden böyle kolayca kurtulsun. Evinizin hijyen ortamı korunsun, sağlıklı olarak nefes alın. Petek dış temizliği için profesyonel yardım almalısınız. Kolayca peteklerin temizlendiğini göreceksiniz. Tozdan, kirden kısa sürede temizlenen petekler kullanımınıza hazır hale gelir.

Petek dış temizliği son derece kolay şekilde yapılır. Kuru buhar veren cihaz önce peteklere bağlanır. Yüksek basınçla kuru buharı veren cihaz peteklerde biriken tozları, kir kalıntılarını zahmetsizce temizler. Üstelik peteklerin yerinden sökülmesine de gerek yoktur. Kendi yöntemleriniz ile yapacağınız  temizlik ile verim alamazsınız. Radyatörlerin temizlenmemesi ısı kaybıyla birlikte zamanla doğalgaz tesisatınızda da ciddi problemlere neden olabilir.Yapacağımız temizlik çalışması  kısa sürede tamamlanır. Küçükçekmece petek dış temizliği yapan servisimiz bu yöntemle petekleri temizler. Peteklerde biriken tozlar, kir temizlenirken, petek ızgaralarında yerleşmiş mite böceklerde temizlenir. Bu ev akarları evinizde alerjik yapısı olanlar için oldukça zararlıdır. Petek dış temizliği sayesinde bunlardan da kurtulmuş olursunuz. Küçükçekmece petek dışı toz temizliği hizmetimizden herkes yararlanabilir. Belirli aralıklarla bu işlemin yapılması peteklerin ömrünü uzatacak, evinizin sağlıklı bir ortama dönüşmesini sağlayacaktır.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine toza,hise son

Petek dışı toz temizliği

Küçükçekmece petek dışı toz temizliği fiyatlarını öğrenmek isterseniz, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Herkesin bu sağlıklı hizmetten faydalanması amacıyla oldukça uygun fiyatlara sunduğumuz bu hizmetten herkes yararlansın istiyoruz. Cazip fiyatlarla petek dış temizliği yapıyoruz. Kuru buharla petekleri tozdan temizliyoruz. Evinizde uçuşan toz zerreciklerine bu şekilde engel olabilirsiniz. Küçükçekmece petek dış temizleme hizmeti alarak, sağlıklı bir ortamda yaşayabilirsiniz. Peteklerin temizlenmesi öncelikle sağlığınız için tavsiye edilir.

Benzer Gönderiler: