Tesisatçı 722 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Klozet ve musluk tamircisi, klozeti yenisiyle değiştirmek yerine tamir edilebilecek ise tamirini yapar. Su tesisatçısı, klozet sifon montajı, klozet taharet musluğu tamiri ya da  aç kapa taharet musluğu değişimini ve montajını yapar. Klozet su akıtıyor, musluk bozuldu ise tesisatçı çağırarak tamirini veya değişimini yaptırın. Genelde çok pahalı olmayan tesisat malzemeleri tamir yerine yenisi ile değiştirilir.

Çünkü tamir ücreti ile yenisini değiştirmek aşağı yukarı aynı fiyata gelmektedir. Bu açıdan bu gibi durumlarda maliyet karşılaştırması yapılarak tesisat arızasına çözüm aranmalıdır. Bütçenizi sarsmayacak ve uzun süre size sorun çıkarmayacak tesisat çözümlemesi hangisi ise onu tercih etmelisiniz. Klozet su akıtıyor ise musluk bozuldu ise tesisatçı çağırarak tamirini veya değişimini isteyin

Klozet ve musluk tamircisi | Uzmanlar Tesisat

Klozet ve musluk tamircisi | Uzmanlar Tesisat

Klozet ve musluk tamircisi su tesisat tamiri montajı

Kullandığınız tesisatta ve tesisata bağlı armatür ve benzeri yerlerde arızalar oluşabilecek olup beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Klozet arızası olsun, musluk arızası olsun bunlar herkesin başına gelebilir. Klozet ve musluk tamircisi olan bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. Tesisat arızaları profesyonel kişiler tarafından tamir edilmelidir. Tesisat gün içerisinde sıkça kullandığımız bir sistemdir. Kullanım sıklığının fazla olmasından, zamanla tesisatın aksamlarının eskimesinden, hatalı yapımından çeşitli arızalarla karşılaşabiliriz. Musluk arızası ve klozet arızası bunların başında gelir.

Bu arızalar nedeniyle başka sorunlarda yaşayabiliriz. Musluk arıza yaptığında su sarfiyatımız gereksiz yere artar, muslukları kullanamadığımız için mağdur oluruz. Klozet arıza yaptığı zaman ihtiyaçlarımızı gidermekte zorluk çekeriz. Acil olarak klozet ve musluk tamircisi çağırmamız gerekebilir.

Musluklar eskidiyse, su akıtmaya başladıysa lütfen ihmal etmeyin. Klozet musluğu arıza yaparsa, klozet sifonu çalışmıyorsa, rezervuar bozuldu ise yine bir usta çağırmanızı öneririz. Tesisat tamircisi size yardımcı olsun. Çağırın işin ustasından yardım alın. Klozet ve muslukları eskisi gibi kullanmaya başlayın. Bu tür arızalara engel olamazsınız, ama arızaların usta ellerde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Musluk bozulduğunda tamir ettirmek yerine musluğu yenisi ile değiştirmek daha avantajlı olacaktır. Hem yeni bir musluk takılmış olur hem de arıza yaşama riskiniz azalır. Klozette arıza olması durumunda önce iç takımda bir sorun olup olmadığına bakılarak tamirlik bir durum varise tamir ettirin. Değiştirilmesi daha sağlıklı olacak ise mutlaka değiştirin.

Benzer Gönderiler: