Tesisatçı 348 kez görüntülendi

Kirazlı konakları tesisatçı – Tesisat servisi olarak, su tesisatı arızalarını tecrübeli tesisatçılar ile çözüyoruz

Eskimiş tesisatın yenilenmesi için, tesisatınızdaki arızalar için, tesisatın rutin bakımları için Kirazlı konakları tesisatçı servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tesisat zamanla yıpranır, bağlantı yerlerindeki contalar aşınır ve contalar sızdırmaya başlar.  Tesisatınızdaki musluklar arıza yapabilir, musluklar su damlatmaya başlar. Klozet kullanıldıkça yıpranır ve çeşitli arızalar yaşanır.

Rezervuar bozulur, sifon çalışmaz, banyo süzgeci sorun çıkarır, vanalarda problem olur. Tesisat borularında sorunlar yaşarsınız. Bunların hepsi ve diğerleri tesisatınızda yaşayabileceğiniz problemler arasındadır. Tesisat arızaları için profesyonel yardım almaktan çekinmeyin. Bunlar için deneyimli ustaları çağırın. Kirazlı konakları tesisatçı ustaları size yardımcı olsun.

Klozet musluğu tamiri yapılacaksa, klozet sifonu arıza yaptıysa, kullandığınız aç kapa musluklar bozulduysa, lavabo arızalıysa ustalar tamir etsinler. Tesisat tamirci servisi olarak çalışma saatleri içerisinde her daim hizmet veriyoruz. Tesisatınızdaki arızaların ne zaman olacağı, sizleri mağdur edeceği hiç belli olmaz. Her an bir tesisatçıya tesisat arızalarının giderilmesi için ihtiyacınız olabilir. Kirazlı konakları tesisatçı servisini arayanlar, tesisatçıya acil ihtiyacı olanlar firmamızı arayabilir. Musluk tamircisi, tesisat tamircisi, lavabo tamircisi, klozet tamircisi, tesisat montajı, tesisat bakımı için son derece deneyimli ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetleri sunan bir çok tesisatçı bulmak elbette mümkündür. Fakat zemin altında bulunan su tesisatında bir su sızıntısı olduğunda bu arızanın bilinmeyen kaynağının yerini normal tesisatçı nasıl bulur. Oysa tesisatçı servisimiz cihaz kullanarak su tesisatı kaçağının yerini tam tespit edip arızayı da kısa sürede tamir eder. Diğer bir sorun olan gider, pis su tesisatında bir arıza olduğunda kamera ile pimaş borularının içini görüntüleyerek pimaşta çatlak mı var, çökme mi var bunu net görüntüleyebilmekteyiz.

Kirazlı konakları tesisatçı

Kısaca toparlamak gerekirse bir tesisatçıdan beklenen bütün tesisat hizmetlerini sunana bir firmayız. Tesisatta oluşan su kaçaklarında, tesisatta tıkanma olduğunda cihazlarla kırma dökme yapmadan tesisattaki arızayı gideriyoruz. Soğuk havalarda az fatura ödeyip iyi ısınmanızı sağlayacak kalorifer tesisat temizliği ve petek temizliğini kimyasal ilaç ve cihazla temizliyoruz. Kurumsal yapımız gereği iş sonrası herhangi bir arıza devam ettiğinde iş takibi birimi bu durumla yakından ilgilenip sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Kirazlı konakları tesisatçı servisinin sunduğu diğer tesisat hizmetleri