Tesisatçı 682 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kayabaşı tesisatçı firma, mutfak gideri tıkanıklığı ya da farklı diğer tıkanıklık çeşitlerinde makine ile kırmadan giderleri açar. Su tesisatında ya da atık su tesisatında su kaçağı olur ise akustik cihazlarla noktasal su kaçak tespitini yapar. Tecrübeli tesisatçı ustaları garantili kesin çözümü cihazla sunar.

Kayabaşı tesisatçı su tesisatçısı

Tesisatınızda olan arızalardan dolayı sıkıntı yaşayanlar, tesisatı eskimiş olanlar, tesisatı bakıma ihtiyacı olanlar Kayabaşı tesisatçı servis ustalarını çağırabilir. Tesisat bakım ve onarım işlerinde, tesisat montajı ve yenileme işlerinde servisimiz en uygun fiyatlarla titizlikle hizmet vermektedir. Yılların deneyimine sahip olan servisimiz özenli bir çalışmayla tesisatınızın bakım, onarım ve montaj işlerini yapar. Kayabaşı tesisatçı servis ustaları işinin ehli olup, bu alanda oldukça deneyimlidir. Kısa sürede tesisat tamirini yapar, evinize de herhangi bir zarar vermezler. Kayabaşı tesisat ustası musluklar su damlatıyorsa, rezervuar çalışmıyorsa, sifon arızalıysa, klozet arızaları varsa en iyi çözüm yollarıyla hizmetinizdedir.

Kayabaşı tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Kayabaşı tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tesisat servisimizde çalışan ustalar güncel yöntemleri kullanır, musluk arızasını tamir eder, lavabo arızalarını onarır, klozet sifonu tamirini yapar. Arızalı aç kapa musluk tamiri, vana tamiri, sifon tamiri, boru tamiri gibi sorunlarınızda ustalarımız sizlere yardımcı olsun. Eskimiş tesisat aksamını değiştirsin. Tesisat malzemelerini TSE kalite belgeli olanlardan kullanan ustalarımız kaliteli hizmet, garantili hizmet koşulları sunmaktadır. Kayabaşı su tesisatçısı olarak müşteri memnuniyetini ayrı bir özen gösteriyoruz.

 

Bütün bilindik bu hizmetlerin yanında, tespiti zor olan su sızıntısını cihazlarla tesisat kontrolü yaparak buluyor ve tamir ediyoruz. Giderlerde tıkanıklık olması durumunda tesisata zarar vermeden, tıkanıklığı açıp, bir daha tıkanıklık yaşanmaması adına gerekli kontrolleri ve uyarıları yapıyoruz. Kayabaşı tesisatçı servisinde çalışan tecrübeli ustalar ile bu bölgede tesisatın her alanında sizin derdinize ortak olup en pratik çözümü sunar.

Tesisatçılar artık teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan yararlanarak tesisat arızalarına en pratik çözümü sunmaktadır. Eski tarz tesisat arıza çözme uygulamaları hem vatandaşa hem de tesisatçıyı zor durumda bıraktığı için bu uygulamalarda ısrar eden tesisatçı da pek kalmadı denebilir. Cihazlarla kontrol tespit var iken neden etraf kırılsın, neden çözüm geciktirilsin ve neden tesisat arızası çözüldükten sonra tadilat sorunu ile karşı karşıya kalınsın.

Benzer Gönderiler: